Wolverhampton - Olympiakos. Relacja i wynik na żywo

Wolverhampton - Olympiakos to jeden z meczów 1/8 finału Ligi Europy. Pierwsze spotkanie rozegrane w Grecji zakończyło się remisem 1:1, co na ten moment premiuje Anglików. Czy to wystarczy do awansu? Relacja i wynik na żywo z meczu Wolverhampton - Olympiakos od 21.00 na Polsatsport.pl!

Grecy w poprzedniej rundzie dość niespodziewanie wyeliminowali Arsenal, więc ekipa "Wilków" też nie była im straszna. Pierwszy mecz rozpoczął się dla nich fatalnie, gdyż jeszcze w pierwszej połowie czerwoną kartkę obejrzał Ruben Semedo. Wolverhampton przejęło inicjatywę, lecz to gospodarze wyszli na prowadzenie. Youseff El Arabi trafił do siatki i jak się okazało był to jedyny celny strzał Olympiakosu w drugiej połowie.

Anglicy walczyli o bramkę, która zagwarantowałaby im większy komfort w meczu rewanżowym. To im się udało. Bohaterem został Pedro Neto.Po kilku miesiącach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa piłkarze wracają do gry w europejskich pucharach. "Wilki" zagrają na Molineux, będąc w całkiem dobrej sytuacji. Każdy błąd może jednak kosztować bardzo wiele. Olympiakos był przecież w stanie zdobyć dwie bramki w Londynie przeciwko Arsenalowi.

Wolverhampton przystąpi do tego spotkania w najsilniejszym zestawieniu. Z kolei Olympiakos musi sobie radzić bez Semedo oraz Jose Sa.

Przewidywane składy:

Wolves: Rui Patrício - Boly, Coady, Saïss - Doherty, Moutinho, Neves, Jonny - Traoré, Jiménez, Podence.

Olympiakos: Allain - Elabdellaoui, Cissé, Ba, Tsimikas - Guilherme, Camara, Bouchalakis, Valbuena, Masouras - El-Arabi.

Relacja i wynik na żywo od 21.00 na Polsatsport.pl.