Zlatan Ibrahimović ma królewskie wakacje. Spędza je na jachcie wartym miliony euro (WIDEO)

Piłka nożna
Zlatan Ibrahimović ma królewskie wakacje. Spędza je na jachcie wartym miliony euro (WIDEO)
fot. PAP/EPA
Zlatan Ibrahimović spędza wakacje z rodziną na własnym jachcie wartym.

Szwedzki napastnik AC Milan Zlatan Ibrahimovic spędza wakacje z rodziną na własnym jachcie wartym, według szwedzkich ekspertów, nawet 20 milionów euro. W tym tygodniu widziany był w St. Tropez. Na jachcie przebywają żona piłkarza Helena Seger oraz synowie Maxymilian i Vincent.

Jednostka ma 30 metrów długości, a silniki o mocy 2465 koni mechanicznych pozwalają na szybkość 27,5 węzła. Poza licznymi sypialniami posiada ogromny salon z panoramicznymi oknami, cocktail bar na najwyższym pokładzie i siłownię, a w kadłubie garaż na motorówkę o długości 4,5 metra i skutery wodne.

 

ZOBACZ TAKŻE: Zlatan Ibrahimović nie zamierza kończyć kariery. "Dopiero się rozgrzewam"

 

Jach typu Riva 100 Corsaro wybudowany został przed dwoma laty we włoskiej stoczni Riva w La Spezia. Piłkarz zapłacił za wersję podstawową, która i tak jest luksusowa, osiem milionów euro.

 

Podczas produkcji osobiście wprowadzał poprawki i sam zaprojektował dodatkowe wyposażenie ponad podwójnie podwyższając wartość jednostki. Szwedzcy eksperci z branży luksusowych jachtów ocenili na łamach dziennika ”Aftonbladet", że obecna wartość jachtu Ibrahimovica może wynosić nawet 20 milionów euro. 

A.J., PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie