Cafe Futbol: Wróciła Liga Mistrzów! Odwołany Superpuchar Polski

Piłka nożna
Cafe Futbol: Wróciła Liga Mistrzów! Odwołany Superpuchar Polski
fot. Polsat Sport

Sierpień stoi pod znakiem futbolu. Wróciła Liga Mistrzów i Liga Europy. Powracają polskie ligi i Puchar Polski. Niestety koronawirus nie odpuszcza i po raz kolejny miesza w świecie sportu, czego przykładem jest odwołany mecz o Superpuchar Polski. Te i wiele innych tematów w niedzielnym Cafe Futbol. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W minionym tygodniu powróciła Liga Mistrzów i Liga Europy. Tych pierwszych rozgrywkach doszło już do pierwszych sensacji. Praktycznie cały sierpień stoi pod znakiem europejskich pucharów, bo przypomnijmy, że 10 i 14 sierpnia zaczynają się turnieje Ligi Europy i Ligi Mistrzów. Dodatkowo rozpoczną się również zmagania w eliminacjach tych rozgrywek.

 

Sierpień to też futbol w polskim wydaniu. Na razie jednak pojawiają się problemy. Chodzi oczywiście o odwołany mecz Legii Warszawa z Cracovią, którego stawką miał być Superpuchar Polski. W sobotę, dzień przed meczem PZNP poinformował, że spotkanie nie odbędzie się w planowanym terminie. Powodem jest pozytywny wynik testu na koronawirusa w Legii Warszawa.

 

Zobacz także: Superpuchar Polski: Mecz Legia Warszawa - Cracovia odwołany!

 

Klub ze stolicy będzie również tematem rozmów z innego powodu. Do ekipy mistrza Polski dołączył ostatnio Artur Boruc. Tym samym wrócił on do Legii po 15 latach. Wcześniej reprezentował barwy m.in. Celticu, Southampton czy też Bournemouth.

 

W Cafe Futbol gośćmi Przemysława Iwańczyka będą eksperci Polsatu Sport Paweł Golański, Tomasz Hajto, Artur Wichniarek i Roman Kołtoń.

 

Transmisja Cafe Futbol od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie