III Liga: KS Kutno - Polonia Warszawa. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Wracają rozgrywki pierwszej grupy III Ligi. W jednym z pierwszych spotkań KS Kutno podejmie na własnym boisku Polonię Warszawa. "Czarne Koszule" dokonały znaczących wzmocnień i z pewnością zechcą powalczyć o awans do II Ligi. Relacja i wynik na żywo meczu KS Kutno - Polonia Warszawa na Polsatsport.pl

Tomasz Wełna, Adam Pazio, Łukasz Piątek - ci piłkarze pamiętają ostatnie występy Polonii w ekstraklasie. Teraz wszyscy trzej wrócili na Konwiktorską, aby pomóc odzyskać klubowi dawny blask. Te i inne wzmocnienia mają sprawić, że "Czarne Koszule" stopniowo zaczną odbudowywać swoją pozycję w krajowej piłce. W zeszłym, przedwcześnie zakończonym sezonie podopieczni Wojciecha Szymanka uniknęli degradacji. Po 19. kolejkach Polonia zajmowała przedostatnie miejsce w tabeli. Wówczas PZPN przerwał rozgrywki i zadecydował, że nikt w sezonie 2019/2020 z III Ligi nie spadnie.

 

Zobacz także: Damian Nowak przeniósł się z Radomiaka Radom do GKS-u Tychy

 

Nadchodzący sezon w związku ze zmianami właścicielskimi ma być nowym otwarciem w najnowszej historii "Czarnych Koszul". Przypomnijmy, że wiosną nowym właścicielem Polonii został francuski biznesmen Gregoire Nitot. 

 

Natomiast KS Kutno to beniaminek III Ligi. W skróconym sezonie IV ligi grupy łódzkiej piłkarze z Kutna wyprzedzili o sześć punktów Wartę Sieradz. Już w pierwszym spotkaniu na trzecioligowym szczeblu czeka ich bardzo trudne zadanie. 

 

Relacja i wynik na żywo meczu KS Kutno - Polonia Warszawa na Polsatsport.pl. Początek o 16:00. 

mtu, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze