Bartosz Bednorz trenuje z PGE Skrą Bełchatów

Siatkówka
Bartosz Bednorz trenuje z PGE Skrą Bełchatów
Fot. Cyfrasport
Bartosz Bednorz występował w PGE Skrze Bełchatów w latach 2016–2018

W środowych zajęciach PGE Skry uczestniczył Bartosz Bednorz, były siatkarz bełchatowskiego klubu, który kilka miesięcy temu podpisał kontrakt z jednym z najbardziej znanym oraz utytułowanym klubem na świecie - Zenitem Kazań.

Kilka miesięcy temu jeden z najlepszych przyjmujących w Europie podpisał kontrakt z Zenitem Kazań. Aby dobrze przygotować się do treningów w Rosji, tuż przed wylotem Bednorz przyjechał do Bełchatowa, by podtrzymać formę.

 

- Chciałem zobaczyć się z chłopakami, trochę poodbijać piłkę. Miałem dłuższą przerwę po zgrupowaniu reprezentacji. Cieszę się, że mogłem ich zobaczyć zdrowych. Mam z Bełchatowem niesamowite wspomnienia. To była wielka radość, widząc tutaj wszystkich chłopaków i cieszę się, że mogłem trochę poodbijać, bo jest mi to potrzebne - powiedział Bednorz.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bartek w Bełchatowie zawsze miłe widziany! 👋🏼😁 #witamy #yellowblackfamily #trening #PGE

Post udostępniony przez PGE Skra Bełchatów (@pgeskra)

 

Bednorz występował w PGE Skrze w latach 2016–2018, a zdobył wówczas złoty i srebrny medal mistrzostw Polski oraz krajowy Superpuchar.

 

Przyjmujący uczestniczył w zgrupowaniu reprezentacyjnym, ale jak podkreśla, nie był to zwykły obóz. - Dlatego trzeba sobie jakoś radzić, a ja zdecydowałem się przyjechać, potrenować do Bełchatowa - stwierdził Bednorz.

 

Zobacz także: Kibice wybrali! Bartosz Bednorz najlepszym siatkarzem krótkiego sezonu reprezentacyjnego

 

Kiedy znów Bednorz spotka się z kolegami z Bełchatowa? - Mam nadzieję, że teraz już w finale Ligi Mistrzów - uśmiechnął się siatkarz.

 

Bednorz przez ostatnie dwa lata występował w Italii, gdzie występował w barwach Leo Shoes Modena. Radził sobie bardzo dobrze, szybko wywalczył miejsce w podstawowej szóstce i stał się liderem, a zarazem jedną z gwiazd zespołu. Nie umknęło to uwadze Zenita Kazań. Reprezentant Polski podpisał dwuletni kontrakt z rosyjskim gigantem.

 

Zobacz także: Hitowy transfer Bednorza stanie się faktem! Polak w Zenicie Kazań

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie