Były reprezentant Rosji dotkliwie pobił sędziego (WIDEO)

Piłka nożna
Były reprezentant Rosji dotkliwie pobił sędziego (WIDEO)
fot. PAP
Były reprezentant Rosji w trakcie meczu dotkliwie pobił sędziego.

Do dantejskich scen doszło w Moskwie podczas rozgrywania amatorskiego turnieju piłkarskiego. Były reprezentant Rosji w trakcie meczu dotkliwie pobił sędziego, który trafił do szpitala. Piłkarz przeprosił za swoje zachowanie w mediach społecznościowych.

Do zdarzenia doszło na turnieju Moscow Celebrity Cup. Sprawcą ataku na arbitra był Roman Szyrokow - były piłkarz m.in. Spartaka i CSKA Moskwa, 57-krotny reprezentant "Sbornej".

 

Znany obrońca nie mógł pogodzić się z decyzją sędziego, który pokazał mu czerwoną kartkę i rzucił się na prowadzącego to spotkanie Nikitę Danczenko. Silny cios powalił rozjemcę zawodów, ale na tym nie koniec. Wściekły piłkarz kopnął jeszcze leżącego na murawie sędziego, zanim został pochwycony przez rywali i kolegów z drużyny.

 

 

Poszkodowanego przewieziono do szpitala, gdzie założono mu kilka szwów.

 

- Poddano mnie serii badań, ale na szczęście nie doszło do żadnych poważniejszych uszkodzeń - przekazał w rozmowie z portalem rt.com arbiter.

 

MŚ 2022: Eliminacje w Azji przełożone z powodu pandemii koronawirusa

 

Agresor wyraził skruchę poprzez wpis na Instagramie:

 

- Nic nie usprawiedliwia mojego zachowania i bardzo przepraszam za to, co zrobiłem. Mam nadzieję, że sędzia szybko wróci do zdrowia. Przepraszam kolegów z drużyny i organizatorów - taki wpis Szyrokow zamieścił w poście .

 

kl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze