Eric Maxim Choupo-Moting: Nigdy nie przestałem wierzyć

Piłka nożna
Eric Maxim Choupo-Moting: Nigdy nie przestałem wierzyć
fot. PAP
Choupo-Moting okazał się bohaterem PSG.

Nigdy nie przestałem wierzyć! W piłce nożnej wszystko jest możliwe - powiedział po wygranej 2:1 z Atalantą napastnik PSG, Eric Maxim Choupo-Moting. Snajper w doliczonym czasie gry strzelił gola na wagę awansu do kolejnej rundy Ligi Mistrzów.

Czy w trakcie tego meczu miałeś choćby jeden moment, w którym przestałeś wierzyć, że doprowadzicie do remisu i awansujecie dalej?

 

Eric Maxim Choupo-Moting: Jeśli mam być szczery, to nie. W trakcie całego spotkania obie drużyny miały swoje okazje. Jeśli jednak pytasz o to mnie, to nigdy nie przestałem wierzyć. W piłce nożnej wszystko jest możliwe. W poprzednich latach w końcówkach mieliśmy dużo pecha. Więc kiedy dołączyłem do drużyny, powiedziałem że dam z siebie wszystko, aby takie sytuacje się już nie powtarzały, aby tak dobra drużyna odpadała z rozgrywek. I pokazaliśmy to w dzisiejszym meczu. Zasłużyliśmy na to zwycięstwo.

 

ZOBACZ TAKŻE: Jak UEFA chce zadbać o zdrowie piłkarzy? "Lekarze będą mieli wszystko pod kontrolą"

 

Czy po wyrównującej bramce chcieliście zdobyć kolejnego gola, czy czekaliście na dogrywkę?


Ja myślałem tylko o tym, aby kontynuować grę. Naciskać, naciskać. Zarówno w ofensywie, jak i w obronie. To nie było tak, że myślałem, iż musimy strzelić kolejnego, ale wierzyłem że możemy to zrobić. Wierzyłem w możliwości naszej drużyny. Myślę że jesteśmy lepszym zespołem i w trakcie tego spotkania chcieliśmy to udowodnić.

 

 

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie