Conor Coady: Każda minuta rozegrana w Lidze Europy była fascynująca

Piłka nożna
Conor Coady: Każda minuta rozegrana w Lidze Europy była fascynująca
fot. PAP
- Wszystko jest pozytywne. To była niezwykła przygoda" - powiedział

- Wszystko jest pozytywne. To była niezwykła przygoda. Każda minuta rozegrana w Lidze Europy była fascynująca – powiedział obrońca Wolverhampton Wanderers Conor Coady.

Justyna Kostyra: Co wydarzyło się w końcówce meczu z Sevillą?

 

Conor Coady: Powiedzmy, że szansę na finał straciliśmy na boisku… Graliśmy przeciwko drużynie, która prezentowała topowe umiejętności. Mieliśmy plan, aby ją zatrzymać, który zrealizowaliśmy niemal do samego końca. Niestety, okazało się, że to było za mało. Mieliśmy swoje okazje, ale nie strzeliliśmy bramki. A na końcu właśnie to jest najważniejsze. Bardzo trudno jest o tym mówić w tym momencie…

 

Dla was był to niezwykle długi sezon. Rozpoczęliście go przecież ponad rok temu. Wiem, że w tej chwili jesteście rozczarowani, ale czy mimo wszystko widzicie pozytywy w występie w Lidze Europy?

 

Wszystko jest pozytywne! To była niezwykła przygoda i każda minuta rozegrana w Lidze Europy była fascynująca. To była fantastyczna rywalizacja. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że tak długo mogliśmy być jej częścią. W kolejnym sezonie nie będziemy występować w europejskich pucharach, czeka nas więc przerwa, ale i tak było to niesamowite doświadczenie.

Cała rozmowa z Conorem Coadym w załączonym materiale wideo.

Justyna Kostyra, seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie