Liga Mistrzów: Atalanta Bergamo - PSG 1:2. Skrót meczu (WIDEO)

W środowym spotkaniu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów Atalanta Bergamo uległa 1:2 Paris Saint Germain po dwóch golach w końcówce. Zobaczcie skrót meczu.

Zespół z Bergamo to prawdziwa rewelacja rozgrywek, która w poprzedniej fazie pokonała Valencię. Wcześniej wyszła z ciężkiej grupy z Manchesterem City, Szachtarem Donieck i Dynamem Zagrzeb.

W meczu rozgrywanym na portugalskim Estádio da Luz Paryżanie okazali się lepsi od zawodników Atalanty. Włosi prowadzili już od 26. minuty, kiedy to gola strzelił Mario Pasalić. Jednak piłkarze PSG zagrali genialną końcówkę spotkania. Najpierw w 90. minucie wyrównał Marquinhos, zaś w trzeciej minucie doliczonego czasu gola na wagę zwycięstwa strzelił Eric Maxim Choupo-Moting.

Atalanta Bergamo - Paris Saint-Germain (1:0) 1:2

Bramki: Mario Pasalić 26' - Marquinhos 90', Chupo-Moting 93'