Wilfredo Leon na imprezie integracyjnej Sir Safety Perugia (ZDJĘCIA)

Siatkówka
Wilfredo Leon na imprezie integracyjnej Sir Safety Perugia (ZDJĘCIA)
Fot. Instagram
wilfredo Leon wraz z drużyną Sir Safety Perugia

Zespół Serie A1 Sir Safety Perugia początkiem lipca powrócił do treningów po czteromiesięcznej przerwie. W trakcie przygotowań Wilfredo Leon i spółka prócz treningów na hali i siłowni mogli liczyć na odrobinę relaksu. Jedną z atrakcji imprezy integracyjnej był rafting.

Reprezentant Polski zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcia z wodnej wyprawy. "Budowanie ducha drużyny podczas pracy zespołowej - raftingu" - napisał pod postem, a następnie dodał "Z tymi panami nie mogło być fajniej."

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Building team spirit in a team activity - rafting 🚣🏾‍♀️😀 With these guys it couldn’t have been more fun 😃 @sirsafetyperugia

Post udostępniony przez Wilfredo León Venero (@wilfredo_leon_official)

 

W towarzystwie Leona nie zabrakło siatkarzy Perugii m.in. Dragana Travica, Aleksandara Atanasijevica, Olega Plotniskiy'iego, Sebastiana Sola czy Massima Colacia.

 

Siatkarze Perugii rozpoczęli przygotowania 10 lipca. Przyjmujący nie uczestniczył w nich od początku, gdyż wraz z Vitalem Heynenem przebywali na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Spale.

 

Zobacz także: Wilfredo Leon: W końcu mieliśmy czas, by rozmawiać nie tylko o siatkówce

 

Zmiany w klubie

 

Trzeci klub ostatniego sezonu SuperLegi przeszedł duże zmiany personalne. Jego skład zasilili: Argentyńczyk Sole, Kanadyjczyk Sharone Vernon-Evans oraz Holender Thijs ter Horst. Poza tym dwóch Niemców: Jan Zimmermann i David Sossenheimer oraz reprezentant Włoch Travica.

 

Z zespołem pożegnali się za to Robert Taht, Tsimafei Zhukouski, Sjoerd Hoogendoom, Luciano De Cecco oraz Marko Podrascanin. Waży się przyszłość Filippo Lanzy, który pomimo wstępnego odejścia z klubu, prawdopodobnie pozostanie w ekipie.

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie