Izu Ugonoh będzie walczył w klatce z Mariuszem Pudzianowskim?

Sporty walki
Izu Ugonoh będzie walczył w klatce z Mariuszem Pudzianowskim?
Polsat Sport

Debiutujący w KSW - Izu Ugonoh, był gościem Patrycji Zahorskiej i Łukasza Jurkowskiego w magazynie "Koloseum". Podczas programu padło pytanie od widza o możliwość walki Izu Ugonoha z Mariuszem Pudzianowskim.

29 sierpnia odbędzie się gala KSW 54. W jednej z głównych walk zadebiutuje były, utytułowany bokser Izu Ugonoh. Jego rywalem będzie nieprzewidywalny Quentin Domingos - niedoszły rywal Mariusza Pudzianowskiego. Popularny "Pudzian" po raz ostatni walczył w klatce podczas KSW 51. Jego rywalem był Erko Jun, którego były strongman znokautował w drugiej rundzie. W magazynie "Koloseum" padło pytanie do Izu Ugonoha czy planuje walkę z Mariuszem Pudzianowskim. 

 

Patrycja Zahorska: Czy chciałbyś się zmierzyć z Mariuszem Pudzianowskim? Teraz KSW ma swojego Francisa Ngannou. Czy w przyszłości bierzesz pod uwagę możliwość walki z Mariuszem?

 

Izu Ugonoh: Nie chciałbym żeby ktoś mnie porównywał do Francisa Ngannou mimo, że jest niesamowitym zawodnikiem, ale chciałbym w KSW po prostu być sobą. Być najlepszą wersją samego siebie. Na chwilę obecną nie myślałem o takiej walce. Mariusz jest zawodnikiem, który ponad 10 lat spędził w MMA i ma ogromne doświadczenie. Ja jeszcze nie jestem w pełni zawodnikiem MMA, więc może zacznijmy od tego, że zrobię walkę albo pare walk i może kiedyś do tematu wrócimy.

 

 

pez, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie