Izu Ugonoh gościem Koloseum! Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Izu Ugonoh gościem Koloseum! Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl
Fot. Polsat Sport
Początek programu "Koloseum" o 20:15.

Przygotowujący się do debiutu w formule MMA Izu Ugonoh pojawi się w czwartkowym wydaniu magazynu "Koloseum". Oprócz niego gośćmi Łukasza Jurkowskiego i Patrycji Zahorskiej będą Paweł Jóźwiak, Przemysław Saleta i Krzysztof Kosedowski. Transmisja programu w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

W programie Ugonoh opowie o przygotowaniach do pierwszej zawodowej walki w MMA. 29 sierpnia na gali KSW 54 były pięściarz zmierzy się z Quentinem Domingosem (5-1, 4 KO). W walce wieczoru Mateusz Gamrot (16-0, 5 KO, 4 SUB) skrzyżuje rękawice z Shamilem Musaevem (14-0, 8 KO, 2 SUB) . Stawką walki będzie tytuł mistrza KSW w wadze lekkiej.  Temat tego starcia również zostanie poruszony w programie. 

 

Wielkimi krokami zbliża się gala FEN 29. Gala odbędzie się 22 sierpnia w Amfiteatrze w Ostródzie. W związku z tym w "Koloseum" zagości Paweł Jóźwiak. Prezes FEN opowie o karcie walk nadchodzącego wydarzenia. 

 

ZOBACZ TAKŻE: KSW 54: Emocjonujące starcie debiutantów dodane do rozpiski


W części poświęconej boksowi Andrzej Kostyra i Krzysztof Kosedowski będą kontynuować dyskusję sprzed tygodnia dotyczącą konfliktu na linii Polski Wydział Boksu Zawodowego - Polska Unia Boksu. 


Ponadto Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl przeanalizuje walkę wieczoru UFC 252. W walce o pas mistrza wagi ciężkiej zmierzą się Daniel Cormier (22-2, 10 KO, 5 SUB) i Stipe Miocić (19-3, 15 KO). 


Transmisja magazynu Koloseum o godz. 20:15 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

mtu, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze