III liga: Polonia Warszawa – Concordia Elbląg. Relacja i wynik na żywo

Polonia Warszawa rozegra pierwsze spotkanie na własnym boisku w sezonie 2020/21. Rywalem "Czarnych Koszul" będzie Concordia Elbląg. Relacja na żywo z meczu trzeciej ligi Polonia Warszawa – Concordia Elbląg na Polsatsport.pl.

W drugiej kolejce grupy I trzeciej ligi obie ekipy mają coś do udowodnienia swoim kibicom. Start rozgrywek nie wypadł tak, jak ekipy z Warszawy i Elbląga sobie wymarzyły.

Polonia Warszawa przegrała na wyjeździe z KS Kutno 1:2. Co prawda Łukasz Piątek otworzył wynik meczu, ale rywale odpowiedzieli dwoma trafieniami. Concordia Elbląg uległa ekipie Świtu Nowy Dwór Mazowiecki 1:5, a jedyną bramkę zdobył w pierwszej połowie Bartosz Danowski.

W poprzednim sezonie trzeciej ligi rozgrywki przerwano po 19. kolejkach. Polonia Warszawa zajmowała wówczas 17. miejsce w tabeli, a Concordia Elbląg była dziewiąta. W rozegranym 26 października 2019 roku meczu 14. kolejki Polonia przegrała w Warszawie z Concordią 1:3.

Relacja na żywo z meczu III ligi Polonia Warszawa – Concordia Elbląg na Polsatsport.pl w sobotę 15 sierpnia od godziny 19.00.