Fortuna Puchar Polski: ŁKS Łódź – Śląsk Wrocław. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Choć zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego zagrają w najbliższym sezonie w Fortuna 1. Lidze, już w niedzielę czeka ich spotkanie ze znajomym przeciwnikiem. W pierwszym meczu nowego sezonu do Łodzi zawitają piłkarze Śląska Wrocław, z którymi łodzianie zmierzą się o awans do 1/16 rozgrywek o Puchar Polski. Relacja na żywo z meczu ŁKS Łódź – Śląsk Wrocław na Polsatsport.pl.

W minionym sezonie zespoły te dwukrotnie mierzyły się w PKO BP Ekstraklasie. Wówczas obydwa spotkania wygrał Śląsk - w rundzie jesiennej pokonał ŁKS 1:0, a w wiosennej 4:0. W tym meczu również to Śląsk występuje w roli faworyta.

 

 

Choć królową tegorocznego okienka transferowego jest bez wątpienia Legia Warszawa, to trener Śląska - Vítězslav Lavička również nie próżnował. Na pierwszy plan wysuwa się sprowadzenie Waldemara Soboty, który po niemal siedmiu latach wrócił do Wrocławia i może zadebiutować w nowych-starych barwach już dziś. Oprócz byłego reprezentanta Polski, Śląsk ściągnął między innymi uchodzącego za wielki talent Mateusza Praszelika.

 

Zobacz także: Fortuna Puchar Polski: Lech pewnie awansował do kolejnej rundy

 

Po spadku do 1. ligi z ŁKSem pożegnało się sześciu piłkarzy, a najważniejszym wzmocnieniem było ściągnięcie doświadczonego Jakuba Tosika z Zagłębia Lubin. U steru pozostał trener Wojciech Stawowy, więc rewolucji w ŁKSie nie było. Czy Łódzki Klub Sportowy zagra ze Śląskiem tak, jak nas przyzwyczaił w zeszłym sezonie? Przekonamy się już w niedzielę. 

 

Relacja na żywo z meczu ŁKS Łódź – Śląsk Wrocław w niedzielę 16 sierpnia od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

 

Transmisja meczu ŁKS Łódź – Śląsk Wrocław od godz. 20:30 w Polsacie Sport.

PS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie