Juergen Klopp rozważa zakończenie kariery

Piłka nożna
Juergen Klopp rozważa zakończenie kariery
fot. Cyfrasport
Do 2024 roku Juergen Klopp ma podpisany kontrakt z Liverpoolem, a potem... nie wyklucza zakończenia trenerskiej kariery.

Do 2024 roku Juergen Klopp ma podpisany kontrakt z Liverpoolem, a potem... nie wyklucza zakończenia trenerskiej kariery. - Na pewno zrobię sobie przerwę, by wszystko przeanalizować i zastanowić się, czy chcę dalej robić w tym fachu i czy tęsknię za futbolem - powiedział.

I dodał, że najważniejsze dla niego jest nie kłócić się z samym sobą. - Jeśli będę czuł, że piłka nożna nie sprawia mi już radości, to nie wrócę do tego fachu - zaznaczył.

 

Zobacz także: Oficjalnie: Liverpool pozyskał reprezentanta Grecji

 

Klopp na Anfield Road pracuje od 2015 roku. W tym sezonie poprowadził "The Reds" do pierwszego po 30 latach tytułu mistrza Anglii, a rok wcześniej triumfował w Lidze Mistrzów.

 

- My w kolejnych latach nie mamy zamiaru bronić tytułu mistrzowskiego. My chcemy zdobywać kolejne. To dopiero początek naszego wygrywania. Wszyscy nie możemy doczekać się nowego sezonu i chcemy to zrobić jeszcze lepiej niż w minionym - zapowiedział niemiecki szkoleniowiec.

A.J., PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie