Wielka Krokiew ma swoje gadżety

Inne
Wielka Krokiew ma swoje gadżety
fot. Informacja prasowa
Wielka Krokiew doczekała się własnych gadżetów.

Sportowcy, kibice, turyści i wszyscy goście przebywający w Zakopanem mogą już kupować specjalne gadżety z wizerunkiem Wielkiej Krokwi. Słynna polska skocznia narciarska to jeden z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w stolicy Tatr, kojarzona nie tylko w Polsce.

– Chcemy, by Wielka Krokiew kojarzyła się nie tylko ze środowiskiem międzynarodowych skoków narciarskich, ale by była traktowana jako świetna wizytówka Zakopanego, a wraz z infrastrukturą towarzyszącą, w tym koleją linową prowadzącą na sam szczyt skoczni, miejsce przyjazne i godne odwiedzenia – powiedział Sebastian Danikiewicz, dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Stoch, Kubacki i Gruszka w składzie reprezentacji Polski na Letnią GP w Wiśle


Najbardziej znana polska skocznia narciarska jest jednym z obiektów, którym zarządza właśnie COS. To właśnie tutaj odbywają się każdej zimy jedne z najbardziej popularnych i lubianych przez zawodników i kibiców konkursów Pucharu Świata.


Od dziś wszyscy goście mogą wyjechać z Zakopanego z niezwykłą pamiątką. Wszystkie gadżety – kubki, smycze, magnesy, breloki, puzzle czy letnie koszulki – wyposażone będą oczywiście w grafikę z Wielką Krokwią, ale także w charakterystyczną dla Zakopanego choinkę. Do wszystkich gadżetów, elegancko zapakowanych, dołączona będzie ciekawostkowa informacja o skoczni.


Seria gadżetów najbardziej znanej polskiej skoczni sprzedawana jest w bistro Wielka Krokiew. Wkrótce pamiątki te będą do nabycia także w sprzedaży internetowej.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie