Liga Mistrzów: Olympique Lyon - Bayern Monachium 0:3. Skrót meczu (WIDEO)

Robert Lewandowski w akcji podczas półfinału Ligi Mistrzów.

Poznaliśmy drugiego finalistę tegorocznej edycji Ligi Mistrzów! Do PSG, które wywalczyło awans we wtorek, pokonując RB Lipsk, dołączyła ekipa Bayernu Monachium. Zobaczcie skrót wygranego 3:0 meczu z Lyonem.

Choć piłkarze Lyonu mieli w pierwszym kwadransie dwie znakomite sytuacje, na prowadzenie wyszedł Bayern. Wszystko za sprawą Serge Gnabry'ego, który popisał się kapitalną indywidualną akcją i pokonał golkipera z Francji. Po kilkunastu minutach Gnabry dorzucił drugiego gola i Bayern był o krok od awansu do wielkiego finału.

W drugiej połowie obie drużyny miały sporo sytuacji do zmiany wyniku, a udało się to w samej końcówce Robertowi Lewandowskiemu. Kapitan reprezentacji Polski wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego i uderzeniem głową ustalił wynik.

Wielki finał Ligi Mistrzów w sezonie 2019/2020 odbędzie się w niedzielę 23.08 o godzinie 21:00. Miejscem rozegrania decydującego spotkania będzie Estadio da Luz w Lizbonie.

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.