Jubileuszowy Turniej PGE Skry Bełchatów. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Już w piątek pora na kolejne siatkarskie emocje na żywo. W jednym z półfinałów Jubileuszowego Turnieju PGE Skry Bełchatów zmierzą się mistrzowie Polski Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle i zawodnicy Aluronu CMC Warta Zawiercie. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Świat polskiej siatkówki coraz mocniej wraca do życia. Po rozgrywkach PreZero Grand Prix na plaży i indywidualnych sparingach, czas na następny turniej. Nowy sezon PlusLigi zbliża się wielkimi krokami, dlatego to ostatni dzwonek dla ekip siatkarskiej ekstraklasy na sprawdzenie formy po trudnym okresie spowodowanym przerwaniem rozgrywek.

 

W dniach 21-22 sierpnia w Hali Energia w Bełchatowie odbędzie się Jubileuszowy Turniej PGE Skry, zorganizowany w ramach obchodów 90-lecia istnienia klubu. Do hali wreszcie będą mogli wejść kibice!

 

Zobacz także: Perugia ma nowego kapitana!

 

Zawody potrwają dwa dni. W piątek - w ramach półfinałów - najpierw zmierzą się gospodarze z zawodnikami Jastrzębskiego Węgla, a następnie mistrzowie Polski ZAKSA Kędzierzyn Koźle i już w pełni zdrowa ekipa Igora Kolakovicia Aluron CMC Warta Zawiercie.

 

W sobotę na siatkarzy czeka z kolei mecz o trzecie miejsce oraz wielki finał imprezy. 

 

Czy kędzierzynanie zatriumfują, podobnie jak w ostatnim sezonie PlusLigi, a może to inna ekipa będzie świętować sukces w Bełchatowie? 

 

Relacja i wynik na żywo meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie od godziny 17.30 na Polsatsport.pl.

agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze