Losowanie siatkarskiej Ligi Mistrzów. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Siatkówka
Losowanie siatkarskiej Ligi Mistrzów. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
fot. Cyfrasport
Ekipa Jastrzębskiego Węgla w poprzednim sezonie.

Już niedługo siatkarki i siatkarze powrócą do rywalizacji po długiej przerwie spowodowanej pandemią. W piątek 21 sierpnia dowiemy się z kolei, z kim ekipy Jastrzębskiego Węgla i ŁKS Commercecon Łódź zmierzą się w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Losowanie w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W prestiżowych rozgrywkach CEV Champions League w sezonie 2020/21 wystartuje aż 65 zespołów – 36 w Lidze Mistrzów siatkarzy i 29 w Lidze Mistrzyń siatkarek. Wśród nich rekordowa liczba drużyn z Polski.

 

Udział w turnieju mają już zapewnione ekipy PGE Skry Bełchatów, Grupa Azoty ZAKSY Kędzierzyn Koźle oraz VERVY Warszawa ORLEN Paliwa. U pań: mistrzynie Polski Grupa Azoty Chemik Police oraz druga ekipa ostatniego sezonu Developres SkyRes Rzeszów. 

 

Zobacz także: Legionovia Legionowo jednak nie zagra w Lidze Mistrzyń

 

W kwalifikacjach do tych prestiżowych rozgrywek powalczą z kolei siatkarze Jastrzębskiego Węgla i zawodniczki ŁKS Commercecon Łódź. Już w piątkowe południe dowiemy się, z kim przyjdzie zmierzyć się polskim drużynom w walce o miejsce w fazie grupowej.

 

Losowanie odbędzie się w piątek o 12:30 i będzie można je obejrzeć w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl. Wydarzenie poprowadzą Krzysztof Wanio i Wojciech Drzyzga.

agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze