FEN 29: Kontrowersja w walce wieczoru! Pojedynek o pas pozostał nierozstrzygnięty (WIDEO)

Sporty walki
FEN 29: Kontrowersja w walce wieczoru! Pojedynek o pas pozostał nierozstrzygnięty (WIDEO)
fot. Polsat Sport

Walka wieczoru gali FEN 29 pomiędzy Adamem Kowalskim (12-5-1-1NC, 2 KO, 3 SUB) i Marcinem Łazarzem (12-7-1NC, 2 KO, 4 SUB) pozostała nierozstrzygnięta. Kowalski nie był w stanie kontynuować pojedynku po faulu Łazarza.

Pierwsze dwie rundy toczyły się pod dyktando Kowalskiego w stójce. W premierowym starciu zawodnik z Olsztyna był o krok od wygranej przed czasem, ale Łazarz cudem zdołał przetrwać. W drugiej rundzie przewaga Kowalskiego była nieco mniejsza, ale wciąż to on celniej trafiał i podkreślał swoją przewagę.

 

Trzecia runda była najbardziej wyrównywana z dotychczasowych. Łazarz, podobnie jak we wcześniejszych starciach, celnie trafiał lewym prostym. Kowalski odpowiadał ciosami sierpowymi. Na minutę przed końcem Łazarz przy zadawaniu ciosu wsadził Kowalskiemu palec w oko. Zawodnik z Olsztyna stwierdził, że nie jest w stanie kontynuować pojedynku i starcie pozostało uznane za nierozstrzygnięte. 

 

 

Starcie Kowalskiego i Łazarza było rewanżem za walkę w 2017 roku. Wówczas górą był Łazarz, który poddał przeciwnika w drugiej rundzie. 

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie