FEN 29: Wyniki i skróty walk (WIDEO)

Sporty walki
FEN 29: Wyniki i skróty walk (WIDEO)
Fot. Facebook/FightExclusiveNight
FEN 29

Za nami gala FEN 29. W walce wieczoru zmierzyli się Adam Kowalski (12-5-1-1NC, 2 KO, 3 SUB) i Marcin Łazarz (12-7-1NC, 2 KO, 4 SUB). Pojedynek został uznany za nierozstrzygnięty po nieintencjonalnym faulu Łazarza. Ponadto na gali swoje pojedynki efektownie wygrali m.in. Marcin Naruszczka i Adrian Zieliński. Zobaczcie skróty walk.

Wyniki gali FEN 29

 

Walka o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej:

 

93,0, MMA: Adam Kowalski (12-5-1-1NC, 2 KO, 3 SUB) vs Marcin Łazarz (12-7-1NC, 2 KO, 4 SUB) - walka nierozstrzygnięta (No Contest)

 

Karta główna:

 

70,3, MMA: Adrian Zieliński (20-9, 7 KO, 6 SUB) pokonał Danilo Belluardo (12-6, 6 KO, 3 SUB) przez TKO w pierwszej rundzie. 

83,9, MMA: Marcin Naruszczka (20-9-2, 8 KO, 2 SUB) pokonał Marko Radakovicia (10-4, 6 KO, 2 SUB) przez nokaut w pierwszej rundzie.

65,8, MMA: Kacper Formela (10-4, 4 KO, 3 SUB) pokonał Kamila Łebkowskiego (18-10, 9 KO, 2 SUB) przez nokaut w trzeciej rundzie.

77,1, MMA: Robert Bryczek (11-3, 5 KO, 1 SUB) pokonał Jacka Jędraszczyka (7-3, 2 KO) przez nokaut w pierwszej rundzie.

120,2, MMA: Kamil Minda (5-1, 4 KO) pokonał Grzegorza Cieplińskiego (8-8, 5 KO, 1 SUB) jednogłośną decyzją sędziów.

 

Karta wstępna:

 

83,9, MMA: Krystian Bielski (6-2, 2 KO, 1 SUB) pokonał  Seweryna Kirschhiebela (2-4, 1 KO, 1 SUB) przez nokaut w pierwszej rundzie.

120,2, MMA: Paweł Biernat (1-0) pokonał Kacpra Miklasza (0-1) przez poddanie (gilotyna) w pierwszej rundzie.

93,0, K-1: Mateusz Kopeć (2-1-1) pokonał Karola Łasiewickiego (2-1) przez TKO w trzeciej rundzie.

77,1, MMA: Kamil Kraska (5-1, 2 KO, 3 SUB) pokonał Piotra Golona (0-1) przez poddanie (duszenie zza pleców) w pierwszej rundzie.

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
Zapis relacji
Relacja zakończona

Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo. Dobranoc. 

No Contest w walce wieczoru! Pojedynek został uznany za nieodbyty po nieintencjonalnym faulu Marcina Łazarza!

Walka przerwana! Łazarz trafił Kowalskiego palcem w oko! 

Kowalski - Łazarz

II Runda

W drugiej rundzie tempo spadło. Zawodnicy głównie boksowali, jednak ani Kowalskiemu, ani Łazarzowi nie udało się wstrząsnąć przeciwnikiem. Można było odnieść wrażenie, że przewagę w wymianach miał Kowalski. Pora na trzecie starcie.

Kowalski - Łazarz

I Runda

W pierwszym starciu Adam Kowalski kilkukrotnie miał szansę, by zakończyć walkę przed czasem. Łazarz przetrwał kilka nawałnic ciosów ze strony rywala. Niemniej jednak runda zdecydowanie na konto zawodnika olsztyńskiego Arrachionu.

Rozpoczęła się pierwsza runda mistrzowskiego boju!

Marcin Łazarz już w klatce! Do oktagonu zmierza Adam Kowalski.

Wielkimi krokami zbliża się walka wieczoru. Tymczasem zapraszamy na skrót walki Adriana Zielińskiego z Danilo Belluardo. Zobacz widowiskowe zwycięstwo Polaka!

Marcin Naruszczka znokautował rywala tuż przed gongiem kończącym pierwszą rundę. Zobacz efektowne KO!

Po walce w klatce pojawił się Daniel Rutkowski. Wszystko wskazuje na to, że będziemy świadkami rewanżu!

Zieliński - Belluardo

I Runda

Walka rozpoczęła się od niskich kopnięć obu zawodników. Później obejrzeliśmy kilka wymian w stójce. W końcu Adrian Zieliński posłał na deski Włocha. Tam zasypał go gradem ciosów. Belluardo próbował się bronić, lecz jego defensywna nie była efektywna. Sędzia przerwał pojedynek. Zieliński wraca na zwycięską ścieżkę!

Co za gala! Adrian Zieliński demoluje rywala w pierwszej rundzie!

W drodze do klatki są już bohaterowei co-main eventu gali FEN 29. Czas na kategorię lekką i starcie polsko-włoskie. Przed nami Adrian Zieliński vs. Danilo Belluardo!

Zobacz znakomite KO Kacpra Formeli w walce z Kamilem Łebkowskim!

Gala FEN 29 obfituje w efektowne skończenia. Tylko jeden pojedynek odbył się na pełnym dystansie. A to jeszcze nie koniec!

Naruszczka - Radaković

I Runda

W połowie pierwszej rundy sędzia musiał poprosić obu zawodników o większą aktywność. Później walka toczyła się głównie w klinczu. Kiedy wydawało się, że w tej rundzie nie wydarzy się już nic zaskakującego, Naruszczka zaatakował serią ciosów. Radaković odczuł te ciosy, co zauważył sędzia i zdecydował się na przerwanie pojedynku!

Niesamowity nokaut Naruszczki w ostatnich sekundach pierwszej rundy!

Za chwilę do klatki wyjdą Marcin Naruszczka i Marko Radaković. Starcie zakontraktowane jest w limicie kategorii średniej. Zapowiada się kolejna wyśmienita walka!

Zobacz fantastyczne KO Bryczka! Robert Bryczek - Jacek Jędraszczyk. Skrót walki

Łebkowski - Formela

III Runda

Tuż po rozpoczęciu trzeciego starcia Formela naruszył rywala prawym na korpus, po czym trafił potężnym lewym sierpowym. Łebkowski padł jak rażony piorunem. Efektowna walka i efektowne zwycięstwo Formeli!

Kolejny kapitalny nokaut na tej gali! Kacper Formela nokautuje na początku trzeciej rundy!

Łebkowski - Formela

II Runda

W stójce Formela był stroną dominującą. Zawodnik Mighty Bulls Gdynia utrzymywał wyższe tempo i celniej trafiał. Po dwóch minutach przechwycił kopnięcie rywala i sprowadził walkę do parteru. Po powrocie do stójki ponownie Formela był skuteczniejszy. Pojedynek był toczony w niesamowitym tempie. Pora na trzecie starcie!

Łebkowski - Formela

I Runda

Za nami bardzo dynamiczna pierwsza runda. Formela sprawiał wrażenia zawodnika odrobinę bardziej dynamicznego i kilka jego ciosów zagroziło Łebkowskiemu. Pod koniec starcia "Polish Machida" wykonał udane sprowadzenie. Drugie starcia zapowiada się kapitalnie!

Czas na starcie w dywizji piórkowej. Kacper Formela i Kamil Łebkowski są znani z widowiskowego stylu walki. Zapowiada się pasjonujący pojedynek!

Kamil Minda - Grzegorz Ciepliński. Skrót walki

Bryczek - Jędraszczyk

I Runda

Niewiele ponad minutę po pierwszym gongu Bryczek trafił obszernym prawym, który zachwiał Jędraszczykiem. Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów dostrzegł problemy rywala i poszedł za ciosem. Chwilę później ponowił atak prawą ręką i tym razem posłał rywala na deski. Sędzia przerwał pojedynek po 73 sekundach!

Koniec walki! Fenomenalny nokaut Bryczka!

Schodzimy z kilogramami w dół. Po walce w kategorii ciężkiej czeka nas starcie w dywizji półśredniej. Robert Bryczek i Jacek Jędraszczyk za chwilę skrzyżują rękawice!

Bryczek celuje w podwójne mistrzostwo? "Mierzę wysoko"

Rozmowa z Robertem Bryczkiem po ceremonii ważenia przed FEN 29.

Kamil Minda wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

Ciepliński - Minda

III Runda

Dość szybko walka przeniosła się do parteru. Tam pojedynek pod kontrolą miał Minda, który ciosami stopniowo rozbijał swojego rywala. Ciepliński podejmował próby poddań, ale bezskuteczne. Nie udało mu się również wstać spod rywala. Runda zdecydowanie dla Mindy. 

Ciepliński - Minda

II Runda

Przez pierwszą połowę rundy zarówno Minda, jak i Ciepliński nie podejmowali odważniejszych prób ataku. Przełom nastąpił ok. dwie minuty przed końcem, gdy zawodnicy poszli na wymianę. Wówczas pojedynek znacznie się ożywił. Obaj fighterzy wykonali po jednym udanym obaleniu.

Ciepliński - Minda

I runda

Przez większą część rundy walka toczyła się w klinczu, co kosztowało sporo sił obu zawodników. W stójce żaden z zawodników nie zdecydował się podjąć ryzyka.

Do klatki zmierzają już bohaterowie pierwszej walki karty głównej. Przed nami Minda vs. Ciepliński! 

Zobacz efektowny nokaut Krystiana Bielskiego!

Czas na oficjalne otwarcie gali!

Poddanie w pierwszej rundzie! Kacper Miklasz - Paweł Biernat. Skrót walki

Tymczasem poznaliśmy pierwszych bohaterów gali FEN 30, która odbędzie się 3 października we Wrocławiu. W stolicy Dolnego Śląska wystąpią m.in. Łukasz Charzewski, Szymon Dusza oraz Wojciech Janusz.

Za nami cztery pojedynki karty wstępnej. Wszystkie walki skończyły się przed czasem. Pozostało sześć walk karty głównej!

Karol Łasiewicki - Mateusz Kopeć. Skrót walki

Formela: Wygrana z Łebkowskim w formule grapplingowej nie ma teraz znaczenia

Kacper Formela po ceremonii ważenia przed FEN 29.

Kamil Kraska - Piotr Golon. Skrót walki

Krystian Bielski pokonał Seweryna Kirschhiebela przez nokaut w pierwszej rundzie.

Ależ efektowny nokaut! Walka trwała zaledwie 49 sekund. Bielski mocno trafił rywala w stójce, po czym Kirschhiebel wylądował na deskach. Sędzia błyskawicznie przerwał pojedynek.

Pora na czwarte starcie dzisiejszego wieczoru. Do klatki wychodzą Krystian Bielski i Seweryn Kirschhiebel.

Bryczek przed FEN 29: Nie analizowałem walk rywala

Robert Bryczek po ceremonii ważenia przed FEN 29.

Paweł Biernat pokonał Kacpra Miklasza przez poddanie w pierwszej rundzie!

Pojedynek rozpoczął się od mocnych wymian w stójce. Później walka przeniosła się do parteru, gdzie kontrolę nad przebiegiem starcia uzyskał Biernat. Wkrótce udało mu się zapiąć duszenie, którym zmusił Miklasza do poddania walki.

Czas na pojedynek dwóch debiutantów w zawodowym MMA. Paweł Biernat - Kacper Miklasz!

Mateusz Kopeć  pokonał Karola Łasiewickiego przez TKO w trzeciej rundzie!

Przez dwie rundy obaj zawodnicy szli cios za cios i toczyli bardzo wyrównany bój. W trzecim starciu Kopeć low-kickiem uderzył wykroczną nogę rywala. Kopnięcie wywołało kontuzję u Łasiewickiego i sędzia przerwał walkę. 

Pora na kolejną walkę. Tym razem Mateusz Łasiewicki i Mateusz Kopeć zmierzą się w formule K-1.

Kamil Kraska pokonał Piotra Golona przez duszenie w pierwszej rundzie!

Pojedynek był dość wyrównany do momentu, gdy Golon trafił Kraskę mocnymi ciosami. Kiedy walka przeniosła się do parteru, Kraska zajął plecy rywala i poddał go duszeniem zza pleców. Mocne otwarcie gali!

Przed nami pierwsza walka! Za chwilę do klatki wyjdą Kamil Kraska i Piotr Golon.

Łebkowski: Rozwinąłem się, więc czuję się dobrze

Kamil Łebkowski po ceremonii ważenia przed FEN 29.

Oto pełna karta walk gali FEN 29

Walka o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej:

93,0, MMA: Adam Kowalski (12-5-1, 2 KO, 3 SUB) vs Marcin Łazarz (12-7, 2 KO, 4 SUB)

Karta główna:

70,3, MMA: Adrian Zieliński (19-9, 6 KO, 6 SUB) vs Danilo Belluardo (12-5, 6 KO, 3 SUB)

83,9, MMA: Marcin Naruszczka (19-9-2, 7 KO, 2 SUB) vs Marko Radakovic (10-3, 6 KO, 2 SUB)

65,8, MMA: Kamil Łebkowski (18-9, 9 KO, 2 SUB) vs Kacper Formela (9-4, 3 KO, 3 SUB)

77,1, MMA: Jacek Jędraszczyk (7-2, 2 KO) vs Robert Bryczek (10-3, 4 KO, 1 SUB)

120,2, MMA: Grzegorz Ciepliński (8-7, 5 KO, 1 SUB) vs Kamil Minda (4-1, 4 KO)

Karta wstępna:

83,9, MMA: Krystian Bielski (5-2, 1 KO, 1 SUB) vs Seweryn Kirschhiebel (2-3, 1 KO, 1 SUB)

120,2, MMA: Kacper Miklasz (0-0) vs Paweł Biernat (0-0)

93,0, K-1: Karol Łasiewicki vs Mateusz Kopeć

77,1, MMA: Kamil Kraska (4-1, 2 KO, 2 SUB) vs Piotr Golon (0-0)

Zapraszamy na relację gali FEN 29!

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie