Jubileuszowy Turniej PGE Skry: PGE Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W sobotę czas na przedsmak Ligi Mistrzów, bowiem w finale siatkarskiego turnieju w Bełchatowie rywalizować będą gospodarze i zawodnicy ZAKSY, którzy za kilka miesięcy spotkają się w jednej grupie europejskich pucharów. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Dzień wcześniej w Hali Energia w Bełchatowie rozpoczął się Jubileuszowy Turniej PGE Skry, zorganizowany w celu uczczenia 90 rocznicy założenia klubu. Jest dla uczestniczących w nim drużyn z PlusLigi jednym z elementów przygotowań do sezonu ligowego, którego start zaplanowano na 12 września.

 

W piątek na parkiecie spotkały się cztery drużyny siatkarskiej ekstraklasy, które rozegrały półfinały decydujące o awansie do wielkiego finału rozgrywek.

 

Zobacz także: Losowanie Ligi Mistrzów. Dwa zespoły PlusLigi w jednej grupie!

 

W pierwszym meczu PGE Skra Bełchatów pokonała Jastrzębski Węgiel 3:1, a Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle z takim samym wynikiem wygrała z Aluronem CMC Warta Zawiercie, który wystąpił już w pełnym składzie po pokonaniu koronawirusa w ekipie.

 

W sobotę o 10.00 rozegrany zostanie mecz o 3. miejsce pomiędzy ekipami Luke'a Reynoldsa i Igora Kolakovicia. Nieco ponad dwie godziny później na parkiecie zmierzą się przyszli rywale w Lidze Mistrzów. Czy gospodarzom, których nowym kapitanem po odejściu Mariusza Wlazłego został Grzegorz Łomacz, uda się pokonać mistrzów Polski?

 

Relacja i wynik na żywo meczu PGE Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle od godziny 13:10 na Polsatsport.pl.

agb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie