XI Memoriał Józefa Gajewskiego w Suwałkach: Dzień II. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka

Siatkówka w klubowym wydaniu powróciła na parkiety. Drugiego dnia XI Memoriału Józefa Gajewskiego w Suwałkach rozegrane zostaną aż trzy spotkania na najwyższym poziomie. Wszystkie będzie można obejrzeć w Polsacie Sport.

Kibice w Suwałkach z pewnością nie mogli doczekać się powrotu swojego zespołu do gry. W weekend otrzymują od nich rekompensatę w postaci solidnej dawki siatkówki w Suwałki Arenie. W piątek podopieczni Andrzeja Kowala rozprawili się bez straty seta z Cerradem Enea Czarni Radom. Dzień później ponownie staną do rywalizacji.

 

Sobotnie zmagania rozpocznie starcie BAS Białystok - Trefl Gdańsk. Gra przeciwko zespołom z PlusLigi będzie dla beniaminka Tauron 1. Ligi ogromnym wyzwaniem. Trefl z kolei przyjedzie do Suwałk w eksperymentalnym składzie w związku z problemami zdrowotnymi, a konkretnie koronawirusem. Nie wszyscy zawodnicy powrócili już do zespołu, więc trener Michał Winiarski zabrał ze sobą kilku juniorów oraz doświadczonego, powracającego z siatkarskiej emerytury Wojciecha Grzyba.

 

Drugi będzie mecz ekipy z Radomia z Vervą Warszawa Orlen Paliwa. Warszawianie mają za sobą zwycięskie sparingi z PGE Skrą Bełchatów, więc z pewnością będą jednymi z faworytów całego turnieju.

 

Siatkarską sobotę w Suwałkach zakończy starcie gospodarzy z Indykpolem AZS Olsztyn. Czy suwałczanie zanotują kolejne wysokie zwycięstwo?

 

Plan transmisji sobotnich spotkań XI Memoriału Józefa Gajewskiego w Suwałkach:

 

2020-08-22: BAS Białystok - Trefl Gdańsk (sobota, godzina 15:00; transmisja - Polsat Sport)
2020-08-22: Cerrad Enea Czarni Radom - Verva Warszawa Orlen Paliwa (sobota, godzina 17:30; transmisja - Polsat Sport)
2020-08-22: Ślepsk Malow Suwałki – Indykpol AZS Olsztyn (sobota, godzina 20:00; transmisja - Polsat Sport)

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze