KSW 54: Zabójcza "anakonda" Michała Andryszaka. Jak wyglądała pierwsza walka z Michałem Kitą (WIDEO)

Sporty walki
KSW 54: Zabójcza "anakonda" Michała Andryszaka. Jak wyglądała pierwsza walka z Michałem Kitą (WIDEO)
fot. KSW

Już 29 sierpnia odbędzie się gala KSW 54, na której dojdzie do starcia dwóch czołowych zawodników kategorii ciężkiej w Polsce. Michał Kita (19-11-1, 11 KO, 5 SUB) będzie chciał się zrewanżować Michałowi Andryszakowi (21-8, 1 NC, 14 KO, 6 SUB) za porażkę sprzed ponad trzech lat. Wtedy na PGE Narodowym zawodnik z Poznania udusił przeciwnika "anakondą".

Pierwszy pojedynek Andryszaka z Kitą miała miejsce w 27 maja 2017 roku na PGE Narodowym. Poznaniak wskoczył do karty na 12 dni przed wydarzeniem, w miejsce kontuzjowanego Karola Bedorfa. "Longer" wrócił wtedy do organizacji po ponad dwóch latach rozbratu.

 

Zobacz także: Michał Kita: Jeżeli nie pokonam Michała Andryszaka, to nie mam co myśleć o walce o pas

 

Na początku starcia Kita spróbował przewrócić młodszego rywala. "Masakra" miał Andryszaka w parterze, ale ten szybko wyszedł z opresji. Po chwili sam ruszył do ataku. Udało mu się zapiąć duszenie zwane "anakondą" i już nieco po ponad minucie udusił Kitę. Teraz 40-latek jest żądny rewanżu.

 

Od tamtego pojedynku minęły ponad trzy lata. "Longer" stoczył cztery pojedynki, dwa wygrał, dwa przegrał. Kita walczył pięciokrotnie, dwukrotnie zwyciężał, tyle samo razy wychodził z klatki pokonany, a raz zremisował. Wydaje się, że wygrany tej walki zbliży się do pojedynku o pas mistrzowski organizacji KSW.

 

Skrót pierwszej walki Michała Andryszaka z Michałem Kitą w załączonym materiale wideo.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze