"Ninja Warrior Polska" uzależnia! Program, który pokochaliście, powraca 1 września w Polsacie!

Inne
"Ninja Warrior Polska" uzależnia! Program, który pokochaliście, powraca 
1 września w Polsacie!
fot. materiały prasowe
Ninja Warrior Polska na antenie Polsatu w każdy wtorek od 1 września 2020 roku!

Jak wyglądają przygotowania do startu w show, który stał się hitem na całym świecie? Jakie emocje towarzyszą uczestnikom "Ninja Warrior Polska" na kilka chwil przed tym, jak wejdą na najtrudniejszy tor przeszkód? Czy tor Ninja Warrior uzależnia? W materiale zakulisowym zobaczysz wszystko, czego nie ujrzysz w samym programie! Zajrzysz do garderoby Karoliny Gilon, aby podpatrzeć ostatnie przygotowania do programu. Dowiesz się także, komu kibicują Jurek Mielewski i Łukasz "Juras" Jurkowski!

Tytuł polskiego Ninja i 150 tysięcy złotych są wciąż do zdobycia! Wystarczy pokonać wyjątkowo trudny tor - 32 przeszkody na odcinku 150 metrów. Do tej pory tylko 9 śmiałkom na całym świecie udało się dotrwać do końca, przejść przez wszystkie przeszkody, w tym tę najważniejszą - legendarną już Górę Midoriyama.

 

Czy w naszym kraju znajdzie się ten, który pokona 28-metrową Midoriyamę? O tym przekonamy się już jesienią - 1 września w Polsacie startuje druga edycja show!

 

Największy apetyt na wygraną mają ci, którzy w pierwszym sezonie byli najbliżej zwycięstwa. Wśród nich Jakub Zawistowski, bo to właśnie on zaszedł w I edycji show najdalej. Jego rywal, Sylwester Wilk, też się tak łatwo nie podda. Rok temu, krótko po tym jak odpadł z programu, uległ tragicznemu wypadkowi, w którym stracił nogę. Mimo tego nie zwalnia tempa. Trenuje jeszcze więcej, by udowodnić sobie i innym, że jak nie on, to kto? Od września zobaczymy go również w najnowszej edycji "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami". W obu programach jest po to, by pokazać, że nigdy nie należy się poddawać.

 

W "Ninja Warrior Polska" pojawią się także goście specjalni, którzy spróbują swoich sił na torze. Zobaczymy m.in.: aktora Marka Kaliszuka, tancerkę i Miss Polonia 2017 Agatę Biernat, byłego piłkarza a obecnie zawodnika MMA Piotra Świerczewskiego, a także gwiazdę polskiej siatkówki Łukasza Kadziewicza.

 

ZOBACZ TAKŻE: Reporter Polsatu Sport Szymon Zaworski odwiedził z kamerą plan programu. ZOBACZ reportaż zza kulis Ninja Warrior Polska

 

W drugim sezonie zmagań na torze „Ninja Warrior Polska” ponownie zobaczymy: dziennikarza i komentatora Polsat Sport Jerzego Mielewskiego oraz zawodnika MMA Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego – w roli komentatorów, oraz po raz pierwszy - Karolinę Gilon, która poprowadzi show. Producentem wykonawczym „Ninja Warrior Polska” jest Jake Vision Production.

 

Ninja Warrior Polska na antenie Polsatu w każdy wtorek od 1 września 2020 roku o godz. 20:05!

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze