Superpuchar UEFA: Kibice będą mogli zapełnić trybuny w Budapeszcie

Piłka nożna
Superpuchar UEFA: Kibice będą mogli zapełnić trybuny w Budapeszcie
Fot. PAP
W ostatnim meczu o Superpuchar UEFA zagrały drużyny Liverpoolu i Chelsea Londyn.

Kibice będą mogli obejrzeć z trybun mecz o Superpuchar UEFA między Bayernem Monachium i Sevillą - poinformowała Europejska Unia Piłkarska. Podczas spotkania, które odbędzie się 24 września w Budapeszcie, zapełnionych będzie mogło być maksymalnie 30 procent miejsc.

Będzie to pierwszy mecz pod egidą tej organizacji z kibicami na trybunach od czasu wstrzymania rywalizacji z powodu pandemii koronawirusa.

 

Puskas Arena pomieścić może zwykle 67 215 osób, ale podczas spotkania o Superpuchar UEFA ze względów bezpieczeństwa tylko niespełna jedna trzecia będzie mogła być zajęta przez fanów. Mają też obowiązywać zaostrzone przepisy sanitarne i restrykcyjne zasady higieny.

 

 

Jak zaznaczono, spotkanie w Budapeszcie stanowi jak na razie wyjątek. Wszystkie pozostałe pod egidą UEFA będą rozgrywane przy pustych trybunach do odwołania.

 

ZOBACZ TAKŻE: Magazyn MLS. Transmisja na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Extra. 

 

O Superpuchar UEFA walczą zdobywcy najważniejszych trofeów klubowych na Starym Kontynencie: triumfatorzy Ligi Mistrzów (Bayern, w którym gra Robert Lewandowski) i Ligi Europy (Sevilla).

PAP, seb

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze