Babilon MMA 15: Wyniki i skróty walk (WIDEO)

Sporty walki

Za nami emocje związane z galą Babilon MMA 15. W walce wieczoru Daniel Skibiński (16-5, 4 KO, 2 SUB) wygrał z Izraelczykiem Kirillem Medevedovskim (12-8, 3 KO, 7 SUB) przez nokaut techniczny w pierwszej rundzie. Większość walk na gali zakończyła się przed czasem. Zobacz skróty walk.

Zapis relacji
Relacja zakończona

Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo. Dobranoc.

Medvedovski na początku pojedynku próbował poddać Skibińskiego skrętówką. Później gdy walka toczyła się w stójce, starcie przebiegało pod dyktando zawodnika Ankosu. W końcu "Skiba" zadał celne kopnięcie na wątrobę, a następnie zasypał swojego rywala gradem ciosów, co skłoniło sędziego do przerwania walki.

Koniec! Szybka wygrana Skibińskiego!

Skibiński i Medvedovski już w klatce. Za chwilę pierwszy gong!

Już za chwilę walka wieczoru! Obaj zawodnicy zmierzają do klatki.

Z niecierpliwością czekamy na starcie Skibińskiego z Medvedovskim. W oczekiwaniu na walkę wieczoru zachęcamy do obejrzenia skrótu pojedynku Sudolski - Zgela.

Przed nami już tylko walka wieczoru, a tymczasem zapraszamy na skrót walki Olgi Michalskiej z Weroniką Zygmunt.

Na początku pojedynku obaj zawodnicy walczyli w klinczu. Gdy walka przeniosła się do parteru, Sudolski znalazł się na plecach. Nie przeszkodziło mu w tym, żeby zapiąć trójkąt nogami. Chorwat długo walczył o zerwanie duszenia, lecz ostatecznie został zmuszony do odklepania. Sudolski nadal niepokonany!

Bardzo szybka walka! Łukasz Sudolski poddaje rywala w pierwszej rundzie!

Pora na co-main event gali Babilon MMA 15! Będziemy świadkami starcia polsko-chorwackiego. Łukasz Sudolski stanie do walki z Mario Zgelą.

Zobacz efektowny nokaut Roberta Maciejowskiego! Skrót walki Gładkowicz - Maciejowski.

W pierwszej rundzie Weronika Zygmunt kontrolowała walkę w parterze i mogła nawet kilka razy poddać swoją rywalkę. W drugim starciu Olga Michalska przejęła inicjatywę i zajęła plecy rywalki. Pod koniec rundy udało jej się zapiąć duszenie zza pleców. Trzecia zawodowa wygrana Michalskiej!

Koniec! Michalska odwróciła losy pojedynku i wygrała przez poddanie!

Czas na starcie pań! Olga Michalska zmierzy się z Weroniką Zygmunt.

TKO w drugiej rundzie! Zobacz skrót walki Śmiełowski - Sulewski.

Od początku walki Maciejowski był skuteczniejszy w stójce. Kiedy Gładkowicz przenosił walkę do pateru, nie potrafił skontrolować swojego przeciwnika. Gdy pojedynek wracał do stójki, ponownie przewagę zyskiwał Maciejowski, który w końcu porozbijał swojego rywala i zmusił sędziego do przerwania walki. Nokaut w pierwszej rundzie!

Niespodzianka! Pierwsza zawodowa porażka Gładkowicza!

Nadszedł czas na starcie w dywizji średniej. Bartłomiej Gładkowicz skrzyżuje rękawice z Robertem Maciejowskim.

Zobacz skrót walki Trytek - Wojtas

W drugim starciu Śmiełowski zyskał przewagę i stopniowo rozbijał defensywę swojego rywala. Na pół minuty przed końcem rundy sędzia zdecydował się przerwać pojedynek. Siódma zawodowa wygrana Śmiełowskiego!

Mamy pierwsze skończenie przed czasem! Dawid Śmiełowski rozbił swojego rywala w parterze w drugiej rundzie!

Hubert Sulewski i Dawid Śmiełowski już w klatce. Pora na pierwsze starcie karty głównej!

Za nami karta wstępna. Oba pojedynki zakończyły się decyzjami sędziów. Już za chwilę karta główna.

Zobacz skrót pierwszej walki Babilon MMA 15

Tym razem sędziowie byli jednomyślni. Wszyscy trzej orzekli zwycięstwo Patryka Trytka!

Druga walka i po raz drugi decydować będą sędziowie!

Czas na walkę w kategorii koguciej. Już za moment starcie Igor Wojtas vs. Patryk Trytek.

Chwila przerwy i za moment próg klatki przekroczą bohaterowie drugiego pojedynku karty wstępnej.

Dwóch sędziów punktowało walkę 29-28 dla Lotty. Jeden przyznał zwycięstwo Kacprzakowi takim samym stosunkiem.

Hubert Lotta wygrywa niejednogłośną decyzją sędziów!

Koniec trzyrundowej batalii. Pojedynek był bardzo dynamiczny i obaj zawodnicy mieli swoje dobre momenty Pora na werdykt!

W klatce są już bohaterowie pierwszej walki karty wstępnej. Pora na starcie w kategorii piórkowej pomiędzy Hubertem Lottą, a Piotrem Kacprzakiem.

Dobry wieczór! Już za chwilę rozpocznie się gala Babilon MMA 15!