KSW 54: Izu Ugonoh zwycięski w debiucie w MMA (WIDEO)

Sporty walki

Izuagbe Ugonoh (1-0, 1 KO) pokonał Quentina Domingosa (5-2, 4 KO) podczas gali KSW 54. Izu wygrał już w pierwszej rundzie, gdyż Francuz nabawił się kontuzji i nie był w stanie kontynuować walki.

Przez pierwsze dwie minuty nie działo się zbyt wiele i obaj zawodnicy badali się wzajemnie w stójce. Wówczas Francuz obalił Izu, jednak w lepszej pozycji znalazł się Polak. W parterze Domingos nabawił się kontuzji i sędzia przerwał pojedynek.

Dla Ugonoha był to debiut w zawodowym MMA. Jego rywal debiutował w KSW, a wcześniej stoczył sześć zawodowych walk, z których pięć wygrał i jedną przegrał.

Izuagbe Ugonoh (1-0, 1 KO) pokonał Quentina Domingosa (5-2, 4 KO) przez TKO, runda 1.