KSW 54: Kacper Koziorzębski rozbił Adama Niedźwiedzia niskimi kopnięciami

Sporty walki

Kacper Koziorzębski (7-2, 4 KO) pokonał Adama Niedźwiedzia (7-4, 1 KO, 6 Sub) na gali KSW 54. Zawodnik z Wrocławia rozbił swojego rywala skutecznymi kopnięciami i sędzia przerwał walkę w połowie drugiej rundy.

Pojedynek rozpoczął się od wymian w stójce. Po kilkudziesięciu sekundach Niedźwiedź próbował obalić, ale bez powodzenia. Na 90 sekund przed końcem mocnym ciosem trafił Koziorzębski, a następnie wyciął rywala kopnięciem w łydkę. Zawodnik z Wrocławia trafiał rywala mocnymi kopnięciami, przez co Niedźwiedź zmienił pozycję na odwrotną.

Drugie starcie Koziorzębski również zaczął od celnych kopnięć. Na dwie minuty przed końcem rundy zawodnik z Dolnego Śląska posłał rywala na deski, ale nie był zainteresowany walką w parterze. W połowie rundy potwornie zmęczony Niedźwiedź nie wstał już z parteru i sędzia przerwał pojedynek.

Koziorzębski przed starciem z Niedźwiedziem miał na swoim koncie passę czterech wygranych z rzędu - w tym sensacyjną z Szymonem Duszą na gali FEN 28. Niedźwiedź natomiast wygrał dwa ostatnie starcia.

Kacper Koziorzębski (7-2, 4 KO) pokonał Adama Niedźwiedzia (7-4, 1 KO, 6 Sub) przez TKO, runda 2