KSW 54. Maciej Kazieczko: Można powiedzieć, że razem z Marianem uratowaliśmy tę galę

Sporty walki
KSW 54. Maciej Kazieczko: Można powiedzieć, że razem z Marianem uratowaliśmy tę galę
fot. Polsat Sport
Maciej Kazieczko: Można powiedzieć, że razem z Marianem uratowaliśmy tę galę

Maciej Kazieczko (6-1, 3 KO) nie jest zły na decyzję KSW. Pierwotnie miał się bowiem zmierzyć z Marianem Ziółkowskim (21-7, 5 KO, 12 Sub), który w ostatniej chwili wskoczył do walki mistrzowskiej z Mateuszem Gamrotem (14-0, 8 KO, 2 Sub). - Można powiedzieć, że razem z Marianem uratowaliśmy tę galę – mówił.

Podczas gali KSW 54 mistrz dwóch kategorii wagowych Gamrot miał stoczyć walkę z Shamilem Musaevem (14-0, 8 KO, 2 Sub), jednak ta w ostatniej chwili została odwołana ze względu na kontuzję kolana Rosjanina. W związku z tym organizatorzy zadecydowali, że w miejsce rywala ze wschodu wskoczy Ziółkowski. On z kolei pierwotnie miał się zmierzyć z Kazieczką.

 

- Nie byłem z tego powodu rozgoryczony, ponieważ wiem, że mieli się zmierzyć już wcześniej i Marian zasługiwał na tę walkę. Nie zdziwiłem się. Można powiedzieć, że razem uratowaliśmy tę galę – przyznał.

 

Zobacz także: Marian Ziółkowski przed KSW 54: Odczułem to jako próbę dominacji, ale nie mam zamiaru ustępować

 

W miejsce Ziółkowskiego został podstawiony z kolei Chorwat Karlo Caput.

 

- Jest trochę nieprzewidywalnym zawodnikiem, może trochę chaotycznym, ale bije się w stójce i parterze, potrafi obalić i jest dość kompletny. Oglądaliśmy jego walki i znaleźliśmy jego słabe strony, dlatego pozostaje zrobić dobrą robotę na gali - podsumował Kazieczko.

 

Całość w załączonym materiale wideo.

 

Jak zamówić galę KSW 54 w Cyfrowym Polsacie?


Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w wyjątkowej cenie 29 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:


• przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
• w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
• w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
• w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.


Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.


Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:


• portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej),
• przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
• e-płatności,
• BLIK-a – dla zakupu poprzez aplikację Sklep w telewizji internetowej.


Jak obejrzeć galę KSW 54 w IPLI?


Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę KSW 54, na żywo i w Full HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na www.ipla.pl oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 29 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.pl, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze