Mateusz Gamrot odejdzie z KSW? Norman Parke nie ma wątpliwości

Sporty walki
Mateusz Gamrot odejdzie z KSW? Norman Parke nie ma wątpliwości
Fot. Facebook/KSW
Mateusz Gamrot ma już na koncie 17 zawodowych zwycięstw w MMA.

Emocje po gali KSW 54 powoli opadają. Wciąż nieznana jest przyszłość większości bohaterów sobotniej gali. Najbardziej zagadkowe pozostają losy Mateusza Gamrota. Nadal nie wiadomo, w jakiej organizacji będzie walczył "Gamer". Głos w sprawie zabrał Norman Parke.

Gamrot mierzył się z reprezentantem Irlandii Północnej aż trzykrotnie. Ostatni raz na gali KSW 53. Wówczas Polak zdominował rywala w stójce i zmusił lekarza do przerwania pojedynku w trzeciej rundzie. Mistrz federacji KSW w wadze lekkiej powrócił kilka tygodni później na gali KSW 54 pokonując jednogłośną decyzją sędziów Mariana Ziółkowskiego. 

 

Walka z "Golden Boyem" była ostatnią na kontrakcie "Gamera" z KSW. Wiele mówi się na temat przenosin zawodnika Czerwonego Smoka do UFC. Po starciu z Ziółkowskim Gamrot unikał oficjalnych deklaracji dotyczących swojej przyszłości. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Mateusz Gamrot po KSW 54: Myślałem, żeby się wycofać z walki

 

Zdaniem Parke'a obecny mistrz pozostanie w szeregach KSW.

 

"Gamer zostanie w KSW..." - napisał na swoim Instastory reprezenant Irlandii Północnej. 

 

 

Ponadto "Stormin" wyraził chęć walki z pokonanym przez Gamrota Marianem Ziółkowskim. Wkrótce powinniśmy dowiedzieć się, czy słowa Parke'a będą miały przełożenie na rzeczywistość. 

 

 

mtu, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze