Michał Andryszak pokazał twarz po walce z Michałem Kitą. "Musisz mieć naprawdę wielką łapę" (ZDJĘCIE)

Sporty walki
Michał Andryszak pokazał twarz po walce z Michałem Kitą. "Musisz mieć naprawdę wielką łapę" (ZDJĘCIE)
fot. Polsat Sport
Michał Andryszak przegrał na gali KSW 54 z Michałem Kitą.

Michał Kita (20-11-1, 12 KO, 5 Sub) wygrał rewanżowy pojedynek z Michałem Andryszakiem (20-9, 13 KO, 6 Sub) nokautując go w pierwszej rundzie. "Longer" dzień po walce opublikował zdjęcie swojej poobijanej twarzy.

Kita i Andryszak pierwszą walkę stoczyli na historycznej gali KSW 39: Colosseum. Zawodnik z Poznania na 12 dni przed wydarzeniem podjął decyzję o walce z Kitą, zastępując kontuzjowanego Karola Bedorfa. Wtedy w pierwszej rundzie zmusił Kitę do poddania się.

 

Po 3 latach ponownie spotkali się w klatce KSW. W rewanżowym pojedynku podczas gali KSW 54, to Kita okazał się lepszy i już w pierwszej rundzie znokautował swojego rywala. Walka toczyła się w stójce i trwała 2 minuty i 34 sekundy. “Masakra” potężnymi ciosami podbródkowymi posłał na deski “Longera”.

ZOBACZ TAKŻE: Michał Andryszak - Michał Kita II. Skrót walki

Andryszak udostępnił w mediach społecznościowych zdjęcie swojej twarzy, podpisując: "Tak wygląda twarz „po jednym ciosie” według ekspertów. Michał Kita, musisz mieć naprawdę wielką łapę."

 

 

 

Przed walką rewanżową Andryszak wypowiadał się, że stawką tej walki może być utrzymanie się w największej polskiej organizacji. Michał Kita wygrywając z Andryszakiem jest bliżej wymarzonej walki o pas wagi ciężkiej. Niedługo po zakończonym pojedynku zwrócił się do innych zawodników KSW.

ZOBACZ TAKŻE: Michał Kita po KSW 54: Zastanawiam się, jaką wymówkę będą mieli teraz Bedorf i Grabowski

PeZet, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie