Tragiczna śmierć młodego polskiego piłkarza. Zginął w wypadku

Piłka nożna
Tragiczna śmierć młodego polskiego piłkarza. Zginął w wypadku
fot. PAP
W wypadku samochodowych zginął 20-letni piłkarz.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło we wtorkowy poranek z udziałem dwóch samochodów. Kierowcą jednego z nich był 20-letni Denis Jonik - piłkarz występującego w śląskiej klasie okręgowej LKS-u Przyszłość Ciochowice. Niestety, młody zawodnik zmarł na miejscu w wyniku doznanych obrażeń.

Komunikat o wypadku śmiertelnym podała gmina Wielowieś na swoich mediach społecznościowych.

 

"W dniu 01-09-2020 r. około godziny 11:00 na Drodze Wojewódzkiej nr 901, pomiędzy miejscowościami Sieroty i Błażejowice, na łuku drogi, doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów – busa marki Renault i osobowego seata. Niestety nie udało się uratować życia 20-letniego kierowcy mniejszego pojazdu.

 

W wyniku zdarzenia zapaliły się oba pojazdy. Uwięzionych w pojazdach ratowali dwaj policjanci Wydziału Konwojowego KWP w Katowicach, którzy przejeżdżali tamtędy chwilę po wypadku. Na miejsce udały się wszystkie służby, pogotowie, policja i straż pożarna. 20-letni kierowca seata w wyniku doznanych obrażeń zmarł na miejscu. Drugi z kierowców z obrażeniami trafił do szpitala. Gliwicka policja oraz prokuratura przeprowadzi postępowanie, które pozwoli wyjaśnić przyczyny i okoliczności kolejnej tragedii na naszych drogach".

 

 

 

Śmierć na miejscu poniósł 20-letni wychowanek LKS-u Przyszłość Ciochowice, Denis Jonik, o czym poinformował jego klub.

 

 

 

Ekipa z Ciochowic po 7. kolejkach śląskiej klasy okręgowej grupy pierwszej zajmuje trzecie miejsce z siedmioma punktami straty do prowadzących w tabeli rezerw Piasta Gliwice.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze