Konferencja prasowa reprezentacji Polski: Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl

Piłka nożna
Konferencja prasowa reprezentacji Polski: Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl
fot. Cyfrasport
Spotkanie z reprezentacją Bośni i Hercegowiny to drugi mecz grupowy Biało-Czerwonych w ramach Ligi Narodów.

Polscy piłkarze biorą udział w rozgrywkach Ligi Narodów. W ostatnim spotkaniu podopieczni Jerzego Brzęczka ulegli 0:1 Holandii. W kolejnym czeka ich natomiast starcie z reprezentacją Bośni i Hercegowiny. Konferencja prasowa przed meczem została zaplanowana na 16:30 w niedzielę. Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

Spotkanie z reprezentacją Bośni i Hercegowiny to drugi mecz grupowy Biało-Czerwonych w ramach Ligi Narodów. Poprzednio Polacy zmierzyli się z Holendrami, którym ulegli 0:1, a w październiku czeka ich jeszcze spotkanie z Włochami.

 

Podopieczni Dusana Bajevicia zmierzyli się już z piłkarzami z Italii w inauguracyjnym meczu, remisując 1:1 na wyjeździe. Spotkanie z polską reprezentacją odbędzie się z kolei na ich terenie, na stadionie Bilino Polje w Zenicy. Gra rozpocznie się w poniedziałek o godzinie 20.45.

 

Zobacz także: Kamil Glik: Mecz z Holandią był dla nas zagadką

 

Jeszcze przed meczem odbędzie się konferencja prasowa, gdzie być może poruszony zostanie temat wyjściowej jedenastki. Jak zapowiedział wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Marek Koźmiński, będą co najmniej dwie zmiany w składzie. W niedzielę odbędzie się również oficjalny trening Biało-Czerwonych.

 

Obie ekipy spotykały się już na boisku, a bilans piłkarskiej reprezentacji Polski to dwie wygrane i remis (bramkowo 4-2 na korzyść Biało-Czerwonych). Mecze Polaków z Bośniakami miały miały jednak miejsce poza oficjalnymi terminami FIFA, co miało przełożenie na dalekie od optymalnych składy obu zespołów.

 

 

Transmisja konferencji prasowej reprezentacji Polski w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl od godziny 16:30.

agb, Polsat Sport, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze