Liga Narodów: Znamy skład Polaków na mecz z Bośnią i Hercegowiną. Brzęczek dokonał pięciu zmian

Piłka nożna
Liga Narodów: Znamy skład Polaków na mecz z Bośnią i Hercegowiną. Brzęczek dokonał pięciu zmian
Fot. PAP
Selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek podał wyjściowy skład reprezentacji Polski na mecz Ligi Narodów UEFA z Bośnią i Hercegowiną.

Selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek podał wyjściowy skład reprezentacji Polski na mecz Ligi Narodów UEFA z Bośnią i Hercegowiną. Spotkanie w Zenicy rozpocznie się o godzinie 20:45. Kapitanem Polaków po raz kolejny będzie Kamil Glik.

Trener reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek w składzie Polaków dokonał aż pięciu zmian względem drużyny, która wyszła na boisko w piątkowym meczu z Holandią w Amsterdamie. Na ławce rezerwowych tym razem zasiądą Wojciech Szczęsny, Bartosz Bereszyński, Mateusz Klich, Sebastian Szymański i Krzysztof Piątek.

 

Skład reprezentacji Polski na mecz z Bośnią i Hercegowiną wygląda następująco: 

 

22. Łukasz Fabiański - 4. Tomasz Kędziora, 5. Jan Bednarek, 15. Kamil Glik, 13. Maciej Rybus - 11. Kamil Grosicki, 10. Grzegorz Krychowiak, 6. Jacek Góralski, 20. Piotr Zieliński, 21. Kamil Jóźwiak - 7. Arkadiusz Milik

 

Mecz Bośnia i Hercegowina - Polska rozpocznie się o godz. 20:35. Transmisja spotkania w Polsacie Sport. Przedmeczowe studio trwa od godz. 18:00.

MB, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze