Jackiewicz, Rutkowski i Złotkowski gośćmi Koloseum. Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Jackiewicz, Rutkowski i Złotkowski gośćmi Koloseum. Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
Magazyn Koloseum od 20:15

W kolejnym odcinku magazynu sportów walki Koloseum będziemy gościć niezwykle ciekawe postaci. W części poświęconej MMA pojawią się między innymi Daniel Rutkowski oraz Robert Złotkowski. W tej pięściarskiej zobaczymy Przemysława Saletę czy Rafała Jackiewicza. Transmisja Koloseum od 20:15 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

Przed nami kolejna gala UFC, na której Michelle Waterson zmierzy się z Angelą Hill. My wybiegniemy jednak dwa tygodnie do przodu, bowiem 26 września odbędzie się jedna z najważniejszych walk w historii polskiego MMA. Jan Błachowicz zmierzy się z Dominickiem Reyesem w walce o wakujący pas wagi półciężkiej największej organizacji świata. Dlatego w studiu będziemy gościć trenera Błachowicza - Roberta Złotkowskiego - który opowie o przygotowaniach swojego zawodnika do zbliżającego się pojedynku.

 

Nie zabraknie również reminiscencji z poprzedniej gali, na której Alistair Overeem pokonał Augusto Sakaia przez nokaut techniczny. Na UFC w Vegas niestety swój pojedynek przegrał Bartosz Fabiński, a eksperci, w tym komentator Polsatu Sport Tomasz Marciniak, nakreślą ewentualne dalsze losy Polaka. Najciekawsze akcje sobotniej gali przeanalizuje z kolei Bartłomiej Stachura z lowking.pl.

 

ZOBACZ TEŻ: Efektowny nokaut Alistaira Overeema, porażka Bartosza Fabińskiego w pierwszej rundzie

 

Na polskim podwórku czeka nas już 25 września gala Babilon MMA 16. W walce wieczoru do ringu wyjdzie mistrz wagi piórkowej dwóch organizacji - Babilon MMA oraz FEN - Daniel Rutkowski. Co słychać u "Rutka" na dwa tygodnie przed walką w Legionowie z Rene Runge?

 

Zanim czekać nas będą emocje w formule MMA, w Polsce odbędzie się kilka ciekawych wydarzeń pięściarskich. W jednym z nich - już w najbliższą sobotę w Rudzie Śląskiej - swoją walkę stoczy Rafał Jackiewicz. Doświadczony pięściarz będzie gościem Łukasza Jurkowskiego i Patrycji Zahorskiej w części bokserskiej Koloseum. Obok niego zasiądzie ekspert Polsatu Sport, były mistrz Europy wagi ciężkiej Przemysław Saleta.

 

Bohaterem wieczoru Silesia Boxing Show 2020 nie będzie jednak Jackiewicz. W głównej walce w szranki staną Remigiusz Wóz oraz Tomasz Gromadzki, dlatego w ringu możemy spodziewać się prawdziwej zadymy!

 

Transmisja Koloseum od 20:15 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze