Powrót PlusLigi, TAURON Ligi, transfery siatkarzy i Liga Mistrzów. Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Siatkówka
Powrót PlusLigi, TAURON Ligi, transfery siatkarzy i Liga Mistrzów. Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
Fot. Polsat Sport
Powrót PlusLigi i TAURON Ligi, transfery siatkarzy i Liga Mistrzów. Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja rozgrywek w PlusLidze i TAURON Lidze. Wraz z nimi na antenę Polsatu Sport powraca magazyn siatkarski #7strefa. Po długiej przerwie nie zabraknie ciekawych wątków i podsumowań tj. największe transfery w polskiej lidze czy najlepsze akcje Superpucharu Polski. Dowiemy się również, jak będą organizowane najbliższe mecze siatkarskie. Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl w piątek od godziny 16:00.

Jednym z głównych tematów programu będzie koronawirus w siatkówce. Połączymy się za pomocą łączenia Skype z trenerem Trefla Gdańsk Michałem Winiarskim, któremu COVID-19 znacznie utrudnił przygotowania drużyny do nadchodzącego sezonu. W jego zespole wykryto łącznie się 16 zakażeń wirusem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Semeniuk: Przede wszystkim nie chcemy przerwania sezonu

 

Dyrektor Działu Komunikacji Polskiej Ligi Siatkówki Kamil Składowski opowie o tym, jak idą przygotowania i jakich restrykcji możemy się spodziewać na nadchodzących meczach zarówno siatkarek, jak i siatkarzy.

 

Gośćmi Krzysztofa Wanio w studiu będą Ireneusz Mazur, Wojciech Drzyzga i Maciej Jarosz. Eksperci Polsatu Sport pochylą się nad największymi i najbardziej spektakularnymi transferami w rodzimej lidze, a także zbliżającymi się rozgrywkami w Lidze Mistrzów i Mistrzyń.

 

ZOBACZ TAKŻE: Siatkarska Liga Mistrzyń: Oba mecze 1. rundy eliminacji z udziałem ŁKS w Łodzi

 

Wszystkich sympatyków siatkówki czeka sonda najlepszych akcji z Superpucharu Mistrzów Polski 20-lecia Polsatu Sport, który odbył się w ubiegły weekend. Ostatecznie tegoroczne trofeum zgarnęła ekipa Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

 

Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl w piątek o godzinie 16:00.

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie