Silesia Boxing Show 2020: Ceremonia ważenia. Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Silesia Boxing Show 2020: Ceremonia ważenia. Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
W piątek pięściarzy czeka ceremonia ważenia przed galą Silesia Boxing Show w Rudzie Śląskiej.

W piątkowe popołudnie odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia przed galą Silesia Boxing Show 2020 w Rudzie Śląskiej. Dzień później podczas imprezy odbędzie się trzynaście pojedynków. W walce wieczoru Remigiusz Wóz zmierzy się z Tomaszem Gromadzkim. Transmisja ważenia przed galą Silesia Boxing Show 2020 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Wielki show czeka wszystkich fanów sportów walki. Podczas sobotniej gali Silesia Boxing Show 2020 dojdzie do trzynastu walk, w tym ośmiu zawodowych i pięciu w boksie olimpijskim. Najciekawiej zapowiada się starcie wieczoru pomiędzy Remigiuszem Wozem a Tomaszem "Zadymą" Gromadzkim.

 

ZOBACZ TAKŻE: Bitwa o 280 milionów: Canelo Alvarez skarży DAZN i Oscara De La Hoyę!

 

Wcześniej do ringu w Rudzie Śląskiej wejdą m.in. Mateusz Rybarski, Bojana Libiszewska, Bartek Barczyński, a także doświadczony Bartek Grafka, Kuba Laskowski czy też Marcin Ficner i Michał Bulik. Poza tym fani zobaczą w akcji pretendenta do tytułu mistrza świata Mariusza Wacha czy też utytułowanego Damiana Jonaka.

 

Zanim jednak pięściarze wejdą do ringu rudzkiej hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Halembie – dzień wcześniej spotkają się na ceremonii ważenia.

 

Transmisja ważenia przed galą Silesia Boxing Show 2020 w Rudzie Śląskiej  w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl. Początek 0 16:00.

PN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze