Conor McGregor zaskoczony. Kontrola antydopingowa na jachcie Irlandczyka

Sporty walki
Conor McGregor zaskoczony. Kontrola antydopingowa na jachcie Irlandczyka
fot. PAP
Conor McGregor poddany kontroli antydopingowej.

Conor McGregor, legenda światowego MMA, z początkiem czerwca ogłosił przejście na sportową emeryturę. Zdziwił się, gdy urzędnicy z USADA odwiedzili go w celu przeprowadzenia testów antydopingowych.

7 czerwca 2020 roku McGregor po raz kolejny ogłosił, że jego sportowa kariera dobiegła końca. Irlandczyk podjął decyzję o przejściu na sportową emeryturę, ale nie zrezygnował z treningu, utrzymuje formę i śledzi wydarzenia ze świata MMA.

ZOBACZ TAKŻE: Koniec legendy MMA? McGregor zapowiedział odejście ze sportów walki

Mimo czerwcowej deklaracji pozostaje w gronie zawodników regularnie poddawanych testom antydopingowym. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o niespodziewanej wizycie urzędników z USADA.

 

- UFC, o co chodzi? Tego ranka na mój jacht przybyła USADA, aby mnie przetestować? Jestem na emeryturze, ale niech będzie. Pozwoliłem im na zrobienie testu. Wszystko mam naturalne - napisał. 

O powrocie McGregora do walk mówi się od momentu, w którym ogłosił koniec zawodowej kariery. Dana White wiele razy wspominał, że żal jest mu organizować gale z udziałem Irlandczyka, kiedy na trybunach nie ma kibiców. “The Notorious” jest zawodnikiem, który z łatwością przyciąga fanów MMA na trybuny i przed telewizory.

PeZet, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze