Falstart siatkarzy PGE Skry! Rozgrywający Cuprum bezlitosny dla bełchatowian (WIDEO)

Siatkówka
Falstart siatkarzy PGE Skry! Rozgrywający Cuprum bezlitosny dla bełchatowian (WIDEO)
fot. Polsat Sport

Nie tak wyobrażali sobie pierwsze akcje nowego sezonu PlusLigi sympatycy PGE Skry. Uznawani za kandydatów do tytułu mistrza Polski siatkarze z Bełchatowa ligowy mecz z Cuprum Lubin rozpoczęli od serii pięciu przegranych akcji. Początek meczu Cuprum – PGE Skra w załączonym materiale wideo.

Bohaterem pierwszych akcji meczu Cuprum Lubin – PGE Skra Bełchatów był portugalski rozgrywający ekipy "Miedziowych" – Miguel Tavares Rodrigues. To on stanął w polu zagrywki. Pierwszą akcję skończył atakiem Ronald Jimenez, drugi punkt wywalczył Wojciech Ferens. Po asie serwisowym Rodriguesa było 3:0, a po chwili po raz kolejny w ataku błysnął Jimenez.

 

Zobacz także: PGE Skra Bełchatów – walka o 10. tytuł mistrza Polski

 

Przyjezdni próbowali weryfikować tę akcję, ale nie zdołali zdekoncentrować rozgrywającego Cuprum, który po chwili popisał się kolejnym asem! Dopiero przy stanie 5:0 dla Cuprum faworyzowani bełchatowianie zdołali wywalczyć pierwszy punkt, który przypadł im po autowym ataku Ferensa. Po udanym początku, lubinianie kontynuowali dobrą grę w premierowej partii, którą wygrali 25:20.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze