McGregor aresztowany za próbę napaści na tle seksualnym

Sporty walki
McGregor aresztowany za próbę napaści na tle seksualnym
fot. PAP/EPA
McGregor znów aresztowany.

Conor McGregor wpadł w tarapaty. Były mistrz UFC znów aresztowany! Tym razem zarzutem jest napaść na tle seksualnym. Powód jego zatrzymania wyjaśniła prokuratura.

Przebywający na Korsyce McGregor pokazał w trakcie urlopu nieco za wiele. Portal TMZ Sports podaje informacje o aresztowaniu Irlandczyka. Postawiony mu zarzut to próba napaści na tle seksualnym.

Mówi się o próbie napaści seksualnej, która miała miejsce dnia 10 września w barze w rejonach Korsyki. Tam, gdzie niedawno McGregor wraz z narzeczoną Dee Devlin pływał na własnym jachcie. Sprawę potwierdza francuska agencja prasowa AFP, cytując oświadczenie wystosowane przez biuro prasowe prokuratury. Z pisma wynika, że McGregor postanowił pokazać nieco za dużo ciała. Został zatrzymany przez żandarmerię, a następnie przesłuchany. Do aresztowania doszło kilka dni po wizycie urzędników z USADA, którzy na jachcie Conora zjawili się w celu przeprowadzenia badań antydopingowych.

ZOBACZ TAKŻE: Conor McGregor zaskoczony. Kontrola antydopingowa na jachcie Irlandczyka

Komunikat prokuratury brzmi: “W następstwie skargi złożonej 10 września, w której potępiono czyny, które można by określić jako usiłowanie seksualnej ekspozycji, Pan Conor Anthony McGregor został przesłuchany przez żandarmerię.”


Nie po raz pierwszy Irlandczyk oskarżany jest o napaść na tle seksualnym. Niedawno obca mu kobieta sugerowała w sądzie napaść w hotelu Beacon w Dublinie. Po zabezpieczeniu przez policję śladów we wskazanym pokoju, zaprzestano udzielania informacji na ten temat. Po ponad roku od rzekomo zaistniałego zdarzenia śledztwo zostało umorzone.

PeZet, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie