Arka Gdynia wraca w poniedziałek do treningów

Piłka nożna
Arka Gdynia wraca w poniedziałek do treningów
Fot. PAP
Piłkarze występującej w pierwszej lidze Arki Gdynia wracają w poniedziałek do treningów.

Piłkarze występującej w pierwszej lidze Arki Gdynia wracają w poniedziałek do treningów. Po pozytywnym wyniku testu na obecność SARS-CoV-2 u jednego z zawodników niedzielny mecz trójmiejskiej drużyny w Łęcznej z Górnikiem został odwołany.

Jeden z zawodników Arki źle się poczuł w minionym tygodniu – był przeziębiony i miał podwyższoną temperaturę, a przeprowadzone badanie potwierdziło obecność koronawirusa. Z tego powodu żółto-niebiescy nie pojechali w sobotę rano na mecz do Łęcznej z Górnikiem, który miał się odbyć w niedzielę.

 

Takżę w sobotę Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął decyzję o odwołaniu spotkania Górnika z Arką. Niebawem powinien zostać podany nowy termin tej konfrontacji.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kobylański: Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa!

 

W poniedziałek gdynianie mają wznowić zajęcia.

 

„W klubie przeprowadzone zostały wywiady epidemiologiczne. Nie stwierdzono konieczności stosowania obowiązkowej kwarantanny dla całego zespołu. Jednocześnie pierwszy zespół został dopuszczony do wspólnych treningów” – podano w klubowym komunikacie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wymiana zdań na linii Kołtoń - Hajto. "Czy w reprezentacji jest jeszcze potencjał?"

 

Wszystko wskazuje na to, że zaplanowany na piątek mecz Arki z Miedzią Legnica odbędzie się w Gdyni zgodnie z terminarzem.

PAP, seb

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze