Jedyny w Polsce niepełnosprawny uczestnik w 3. odcinku "Ninja Warrior Polska"

Inne
Jedyny w Polsce niepełnosprawny uczestnik w 3. odcinku "Ninja Warrior Polska"
fot. Materiały prasowe
Sylwester Wilk

Prawdziwy Ninja Warrior to… O tym warto przekonać się samemu! Już we wtorek, tj. 15 września, o godz. 20:05 widzowie Polsatu będą mieli okazję dowiedzieć się, jakie cechy posiadają polscy wojownicy ninja w przebojowym show "Ninja Warrior Polska".

Z pewnością nie brakuje im siły w mięśniach. Ważna jest także koncentracja i… pokora! A lekcję pokory niewątpliwie odebrał w życiu wielokrotnie Sylwester Wilk – uczestnik, który powraca na tor. Pomiędzy jego udziałem w obu edycjach wiele się wydarzyło. Tak wiele, że jego życie mogłoby posłużyć za scenariusz filmu akcji. Między innymi stracił nogę w wypadku. To jednak w ogóle go nie zatrzymało, aby sięgać po swoje i spełniać marzenia. Jak poradzi sobie na torze? I czy proteza, w której wystąpi skutecznie zastąpi mu nogę?

 

W odcinku zobaczymy także zmagania aktora Tomka Ciachorowskiego. - Pozwoliłem sobie na brawurę i zdecydowałem się na udział w show jako uczestnik. Nie oczekuję jednak zbyt wiele - twierdzi aktor. - Dlaczego? Dość późno podjąłem decyzję o sprawdzeniu się jako ninja. Wydaje mi się, że regularnie, co prawda, treningi na siłowni i kilka wizyt w parku trampolin to stanowczo za mało, aby osiągnąć sukces - dodaje.

 

 

 

 

Więcej niepublikowanych informacji i materiałów wideo w bezpłatnej aplikacji Ninja Warrior Polska, dostępnej na telefonach z systemem Android i IOS (aplikacja jest do ściągnięcia tutaj: https://ninjawarrior.page.link/app ).

 

KN, Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze