Fortuna 1 Liga: Widzew Łódź - ŁKS Łódź 0:2. Skrót meczu (WIDEO)

ŁKS wygrał derby Łodzi z Widzewem 2:0.

Wielkie derby Łodzi dla ŁKS-u! W zaległym spotkaniu 2. kolejki Fortuna 1 Ligi ekipa Widzewa przegrała u siebie z ŁKS-em 0:2. Goście prowadzenie objęli w pierwszej połowie za sprawą Maksymiliana Rozwandowicza. Zwycięstwo w drugiej połowie przypieczętował Adrian Klimczak. Poniżej prezentujemy skrót z tego spotkania.

Widzew Łódź - ŁKS Łódź 0:2 (0:1)

Bramki: Rozwandowicz 16, Klimczak 64

Widzew: Miłosz Mleczko - Filip Becht (Patryk Stępiński 81), Krystian Nowak, Michał Grudniewski, Łukasz Kosakiewicz - Bartłomiej Poczobut, Patryk Mucha - Dominik Kun (Henrik Ojamaa 72), Karol Czubak (Michael Ameyaw 72), Merveille Fundambu - Marcin Robak

ŁKS: Arkadiusz Malarz - Adrian Klimczak, Jan Sobociński, Maciej Dąbrowski, Maciej Wolski - Antonio Dominguez (Dragoljub Srnić 60), Maksymilian Rozwandowicz (Jakub Tosik 65) - Adam Ratajczyk, Michał Trąbka, Pirulo (Tomasz Nawrotka 87) - Samu Corral (Łukasz Sekulski 87)

Żółte kartki: Poczobut, Nowak, Michalski - Sobociński, Dąbrowski, Pirulo, Klimczak, Wolski

Czerwona kartka: Poczobut (za drugą żółtą)