Fortuna 1 Liga: Widzew Łódź - ŁKS Łódź. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Nadszedł czas na spotkanie, które z pewnością rozgrzeje kibiców Fortuna 1 Ligi, a szczególnie tych pochodzących z Łodzi. Dojdzie bowiem do derbów tego miasta. Widzew podejmie na własnym stadionie ŁKS. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Długo wyczekiwane derby Łodzi miały odbyć się 5 września. Zostały jednak przełożone z powodu powołań piłkarzy gości do młodzieżowej reprezentacji Polski.

 

ZOBACZ TAKŻE: Łapiński przed derbami Łodzi

 

Obie ekipy podejdą do środowego starcia w odmiennych nastrojach. ŁKS wygrał do tej pory dwa spotkania na zapleczu Ekstraklasy, nie zaznając jednocześnie smaku porażki. Najpierw podopieczni trenera Wojciecha Stawowego na wyjeździe rozprawili się aż 4:0 z Odrą Opole. Później wygrali 3:0 ze Stomilem Olsztyn.

 

Widzew jak na razie płaci frycowe za awans do Fortuna 1 Ligi. Ekipa Enkeleida Dobiego na inaugurację przegrała aż 1:4 z Radomiakiem Radom, a potem 0:3 z Chrobrym Głogów. Trzecie starcie wydaje się jednak być najtrudniejszym, bo rywal jest jednym z dwóch drużyn, które nie straciły w tym sezonie jeszcze ani jednej bramki.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kudyba przed derbami Łodzi

 

Łódzkie ekipy siedmiokrotnie rywalizowały ze sobą na zapleczu Ekstraklasy. Co ciekawe Widzew nie przegrał żadnego z tych spotkań. Czy ŁKS poprawi niekorzystny dla klubu bilans?

 

Relacja na żywo i wynik meczu Widzew Łódź - ŁKS Łódź od godziny 19:00 na Polsatsport.pl.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze