Świerczewski w "Ninja Warrior Polska": Mentalnie jestem gotowy, fizycznie... Trochę mniej!

Inne
Świerczewski w "Ninja Warrior Polska": Mentalnie jestem gotowy, fizycznie... Trochę mniej!
fot. Materiały prasowe
Piotr Świerczewski w "Ninja Warrior Polska"

Sprawdzenie się na torze Ninja Warrior to marzenie wielu ludzi na całym świecie. Jednak tylko nieliczni mają okazję stanąć z nim oko w oko. Jednym ze „szczęśliwców” jest były piłkarz reprezentacji Polski Piotr Świerczewski. Sportowca zobaczymy w 4. odcinku show, który zostanie wyemitowany w Polsacie we wtorek 22 września o godzinie 20:05.

Jak szczerze przyznaje, Piotr Świerczewski nie miał zbyt wiele czasu na przygotowania do udziału w programie. - Obejrzałem zmagania uczestników poprzedniego sezonu, więc mentalnie jestem gotowy zmierzyć się z torem Ninja Warrior - mówi były piłkarz.

 

Czy to wystarczy? To się okaże - jak wiadomo, w "Ninja Warrior Polska" liczy się nie tylko tężyzna fizyczna. Przydaje się także mentalne przygotowanie i pełna koncentracja.

 

W 4. odcinku show ponownie na torze pojawi się Marta Staroń, dietetyczka, która w poprzednim sezonie programu doszła najdalej z kobiet – bo do toru półfinałowego. Marta należy do nielicznej grupy pań, które decydują się na udział w „Ninja Warrior Polska”. Nie oznacza to jednak, że kobiety są mniej wojownicze od mężczyzn. Kto wie, być może II edycję show Polsatu wygra właśnie kobieta! Nie ulega wątpliwości, że Marta jest uparta i niezwykle wytrwała. Od lat zmaga się z chorobą autoimmunologiczną – łysieniem plackowatym. Co ciekawe - w odnalezieniu wewnętrznej siły pomagają jej występy w „Ninja Warrior Polska”. - Dla mnie jest to świetna okazja, aby przełamać swoje lęki. Udział w pierwszej edycji show pozwolił mi zyskać więcej pewności siebie, odwagi i siły. Dokonałam czegoś, czego nigdy bym się po sobie nie spodziewała – twierdzi dietetyczka.

 

 

Więcej niepublikowanych informacji i materiałów wideo w bezpłatnej aplikacji Ninja Warrior Polska, dostępnej na telefonach z systemem Android i IOS (aplikacja jest do ściągnięcia tutaj: https://ninjawarrior.page.link/app ).

KN, Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze