Gorące powitanie Jana Błachowicza w Abu Zabi

Sporty walki
Gorące powitanie Jana Błachowicza w Abu Zabi
fot. PAP/CTK
Gorące powitanie Jana Błachowicza w Abu Zabi.

Już 26 września Jan Błachowicz (26-8, 7 KO, 9 SUB) w oktagonie UFC stanie oko w oko z Dominikiem Reyesem (12-1, 7 KO, 2 SUB). Podczas gali UFC 253 w Abu Zabi dojdzie do długo wyczekiwanej przez Polaka walki o zwakowany pas mistrzowski kategorii półciężkiej.

37-latek jest już na wyspie YAS w Abu Zabi, a na miejscu, prawdopodobnie w hotelowym pokoju czekała na niego niespodzianka. W lustrze zobaczył nie tylko swoje odbicie, ale również napisane flamastrem, zagrzewające do walki stwierdzenia.

 

"Cieszyński Książę wylądował na Fight Island!", "Idź po pas!"

Nie wiadomo, kto go tak przywitał. Możliwe, że byli to kibice, których, jak widać, ma na całym świecie. Bardzo prawdopodobne, że to dzieło osoby z hotelowego personelu, która w sobotnią noc nie będzie trzymać kciuków za Reyesa.


ZOBACZ TAKŻE: UFC 253: Jan Błachowicz przeszedł pierwszy test na COVID-19 przed walką o pas mistrzowski

 

Zawodnik trenujący na co dzień w Warszawskim Centrum Atletyki oraz jego team przeszli dotychczas dwa testy na obecność koronawirusa. Jeden przed wylotem z Polski, a drugi w Londynie, gdzie czekał na nich czarter UFC. Każdy z wyników był negatywny, przed nimi ostatnie badanie i 48 godzin hotelowej kwarantanny.

 

W nocy z 26 na 27 września Jan Błachowicz (26-8, 7 KO, 9 SUB) zmierzy się z Dominickiem Reyesem (12-1, 7 KO, 2 SUB), a stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski organizacji UFC w kategorii półciężkiej. Transmisja gali w Polsacie Sport.

PeZet, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze