Mecz reprezentacji Brazylii przerwany! Powodem wizyta niespodziewanego gościa

Inne
Mecz reprezentacji Brazylii przerwany! Powodem wizyta niespodziewanego gościa
fot. Twitter
Papuga dołączyła do Canarinhos

Mecz treningowy reprezentantek Brazylii został przerwany przez niespodziewane wydarzenie. Na głowie jednej z piłkarek... usiadł ogromny, kolorowy ptak.

Wewnętrzny mecz sparingowy rozgrywany był w ramach zgrupowania piłkarskiej kobiecej reprezentacji Brazylii w Teresopolis. Nagle na głowie jednej z zawodniczek usiadła papuga i... nie miała ochoty z niej zejść! Z pomocą zawodniczce przyszedł jeden z trenerów, który przekupił ptaka... piłką.

 


W górzystym regionie Região Serrana żyje bardzo dużo papug i innej dzikiej zwierzyny. Ptaki są na tyle przyzwyczajone do obecności człowieka, że bardzo często siadają na budynkach, a nawet jadących motocyklach. Tym razem jednak papuga upatrzyła sobie głowę piłkarki Bruny Benites, która podeszła do sprawy z zaskakującym spokojem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Mateusz Klich z golem i asystą w meczu z Fulham FC

 

Papuga nie była jedynym niespodziewanym gościem na światowych boiskach. W trakcie meczu Carlton Athletic i Ilkley Town, rozgrywanego w jednej z niższych lig w Wielkiej Brytanii, na boisko wtargnęła alpaka! Egzotyczne zwierzę uciekło z lokalnej farmy i postanowiło wybrać się na mecz 7 - ligowych drużyn.

 

 

Krnąbrny zwierz o imieniu Oskar został odebrany przez właściciela, a wizyta niespodziewanego gościa nie przeszkodziła gospodarzom w pewnym zwycięstwie 2:0.

PS, Twitter
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie