Magazyn MLS. Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl

Magazyn MLS we wtorek o godz. 23:30 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

Za nami kolejny emocjonujący tydzień w Major Soccer League! Portland Timbers wysoko pokonali San Jose Earthquakes, Dallas zwyciężyło rzutem na taśmę, a w Miami zagościł Gonzalo Higuain. Strzelali też Polacy. Magazyn MLS we wtorek o godz. 23:00 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

Kacper Przybyłko zdobył dwie bramki dla Philadelphii Union, a jego zespół pokonał Montreal Impact 4:1. Polski napastnik w tym sezonie strzelił łącznie siedem goli i jest liderem klasyfikacji strzelców. Dobry występ zagwarantował mu miejsce w jedenastce kolejki MLS.

Portland Timbers rozgromili na wyjeździe San Jose Timbers 6:1, a jednego z goli dla zwycięzców zdobył Jarosław Niezgoda. Polski napastnik wpisał się na listę strzelców w 87. Minucie, zaledwie 5 minut po wejściu na boiski. Dla byłego legionisty była to czwarta bramka w tym sezonie biorąc pod uwagę rozgrywki MLS oraz turniej "MLS is Back"

Fani MLS, a zwłaszcza występującego w lidze Interu Miami, od kilku dni żyją transferem Gonzalo Higuaina. Utytułowany Argentyńczyk dołączył do zespołu Davida Beckhama z Juventusu.

Drużyny MLS rozegrały dwie kolejki przed przerwą spowodowaną pandemią koronawirusa. Kilka miesięcy później w Orlando odbył się turniej "MLS is Back", którego wyniki w fazie grupowej zaliczane były do sezonu zasadniczego północnoamerykańskiej ligi. Potem drużyny wróciły do grania na własnych stadionach. Mecze odbywają się przy pustych trybunach.

Transmisja Magazynu MLS we wtorek o godz. 23:00 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.