Nowa gwiazda Jastrzębskiego Węgla zachwyciła komentatorów! "Mi się to nigdy nie udało!" (WIDEO)

Mohamed Al Hachdadi błyszczał w pierwszym meczu turnieju kwalifikacyjnego Ligi Mistrzów.

Nowy atakujący Jastrzębskiego Węgla Mohamed Al Hachdadi wciąż pozostaje dla kibiców sporą zagadką. Jest to siatkarz, który dopiero rozpoczyna budowanie marki na parkietach PlusLigi. Marokańczyk w pierwszym meczu turnieju kwalifikacyjnego do Ligi Mistrzów udowodnił, że nie tylko siła jest jego atrybutem. Popisał się zagraniem, które zachwyciło komentatorów, a w szczególności byłego siatkarza Łukasza Kadziewicza.

Przy stanie 18:18 w drugim secie meczu z białoruską ekipą atakujący Jastrzębskiego Węgla popisał się kapitalnym technicznym zagraniem. Wstrzymał rękę i efektownie zaplasował z lewego skrzydła, na którym teoretycznie bombardierzy czują się nieco słabiej, niż na prawej flance. Zachwycił w ten sposób komentatorów, a szczególnie Łukasza Kadziewicza.

- Wow! Kilka razy próbowałem, ale piłka lądowała po mojej stronie. Nie chciała przelecieć - zażartował ekspert Polsatu Sport.

Stroitel Mińsk był pierwszym rywalem na drodze jastrzębian do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Podopieczni Luke'a Reinoldsa zdali egzamin na ocenę bardzo dobrą rozprawiając się z ekipą gości w trzech setach. Dodatkowo Marokańczyk został wybrany najbardziej wartościowym graczem spotkania.

W czwartek Jastrzębski Węgiel zmierzy się z zespołem Draisma Dynamo Apeldoorn. Transmisja od godziny 18:00 w Polsacie Sport.

Cała akcja w załączonym materiale wideo.